Збірна України здобула три медалі на Всесвітніх пляжних іграх

І всі - в одному виді спорту.

У Катарі 16 жовтня завершилися I Всесвітні пляжні ігри.

Збірна України, яка також брала участь в цих змаганнях, зуміла виграти три медалі. Цікаво, що всі вони були здобути в одному виді спорту - боротьбі. В активі "синьо-жовтих" одне "срібло" та дві "бронзи".

Друге місце належить Аліні Бережній. У фіналі сутички вона поступилася представниці Колумбії - Тетяні Рентерії (2:3). Бережна виступала у ваговій категорії до 70 кг.

Що стосується "бронзових" нагород, то їхніми володарями стали Ірина Пасічник (понад 70 кг) та Василь Михайлов (80 кг).

У поєдинку за третє місце Пасічник перемогла румунку Каталіну Аксенте (3:1). Михайлов, своєю чергою, розібрався з Уналом Ефе Самі (Туреччина) - 3:0. Зазначимо, що Василь провів "всуху" всі сутички окрім півфіналу, де його здолав азербайджанець Ібрагім Юсубов.

До медалі на цих іграх була близька чоловіча команда з баскетболу 3X3. Дійшовши до матчу за третє місце, "синьо-жовті" поступилися Монголії - 16:20.

• Переможцем змагань стала Іспанія, в активі якої 10 медалей (7 - "золотих", 1- "бронзова" та дві "срібні"). На другому та третьому місцях розташувалася Бразилія та Італія відповідно.
  • Збірна України у медальному заліку стала 20-ю.