Збірна України зіграла внічию з Нігерією та з першого місця вийшла в 1/8 фіналу Чемпіонату світу

Рефері поставив у наші ворота два сумнівні пенальті, Лунін один потягнув.

У Польщі триває Чемпіонат світу з футболу серед національних команд U-20. Збірна України у матчі 3-го туру Групи D зіграла внічию з командою Нігерії - 1:1.

На 30-й хвилині Данило Сікан вивів "синьо-жовтих" уперед.

Перед перервою нігерійці заробили пенальті, і Андрій Лунін впорався з ударом Мухамеда Тіяні з "точки".

Але вже на початку другого тайму арбітр знову призначив пенальті у наші ворота: за те, що м'яч потрапив у руку Денису Попову. Рефері довго передивлявся відеоповтор і таки вказав на позначку та вліпив українцю "гірчичник".

Із другої спроби Тіяні вже зрівняв рахунок, пробивши по центру, Лунін стрибнув праворуч.

"Синьо-жовті" втримали рахунок і у підсумку виграли свою групу.

У паралельному матчі США обіграли Катар - 1:0. США стали другими у турнірній таблиці Групи D, Нігерія - третя, Катар - четвертий.

Збірна України зіграє у 1/8 фіналу з кращою третьою командою із Груп B/E/F. Свого суперника дізнаємося 31 травня. Матч відбудеться 3 червня. У 1/4 фіналу (якщо вийдемо) - зіграємо  переможцем пари Колумбія - Нова Зеландія.

• До плей-оф потрапляють по дві найкращі команди кожного квартету та чотири з шести кращих збірних серед тих, що посядуть треті місця
  • За рівної кількості очок у кількох учасників спочатку враховуються різниця забитих і пропущених м'ячів і кількість забитих м'ячів у всіх поєдинках, а потім - показники конкурентів в особистих зустрічах