Збірні Франції та Туреччини синхронними перемогами завершили відбір до Євро-2020

Обидві команди вже у фінальній частині.

У групі H завершився відбірковий цикл до Чемпіонату Європи-2020.

В рамках 10-го туру кваліфікації збірна Франції розібралася на виїзді з Албанією (2:0).

Підопічні Дід'є Дешама забили обидва голи ще в першій половині протистояння. "Ле Бле" вивів уперед Корентен Толіссо, який вже на восьмій хвилині замкнув навіс у виконанні Антуана Грізманна.

Албанія - Туреччина
Толіссо

Подвоїв та встановив остаточний рахунок на табло все той ж Грізманн. Він відзначився у сітці воріт господарів на 30 хвилині.

Грізманн, Албанія - Франція
  • Франція набрала 25 очок та з першого місця кваліфікувалася на континентальну першість. Що стосується албанців, то вони залишилися з 13 балами на четвертій сходинці.

В іншому протистоянні групи Туреччина з аналогічним рахунком (2:0) подужала Андорру.

Турки впродовж чотирьох хвилин вирішили долю цієї гри. На 17 та на 21 хвилинах (з пенальті) дублем за гостей відзначився Енес Унал.

• Збірна Туреччини посіла друге місце в секстеті, маючи в своєму активі 23 очки. Вони, як й французи, вже на Євро-2020. Андорра завершила відбір на п'ятій позиції з чотирма пунктами в активі.
  • У ще одному поєдинку групи H Ісландія мінімально здолала Молдову (2:1). Для обох команд ця гра нічого не вирішувала. Вони обидві залишилися без континентальної першості.