Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Збірні США та Чехії з біатлону бойкотуватимуть етап Кубка світу в Тюмені, який не відібрали у Росії

Команди хочуть бачити результати боротьби з допінгом.

Біатлоністи двох збірних збираються бойкотувати етап Кубка світу з біатлону в Тюмені, який є заключним цього сезону.

Таким чином вони вирішили відповісти на рішення Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) зберегти російський етап в календарі.

Першою про бойкот російського етапу сьогодні, 24 лютого, оголосила збірна США, а потім до неї приєдналася і Чехія.

"Нещодавнє рішення IBU абсолютно неприйнятне. На підтримку чистого спорту і заради власної безпеки ми не виступатимемо в Тюмені. Це наше остаточне рішення. Ми повністю підтримуємо право чистих від допінгу росіян виступати на змаганнях, а Росія зможе приймати етапи Кубка світу в майбутньому, але лише після того, як вони покажуть реальні результати боротьби з допінгом", - йдеться у заяві американської сторони.

 "Ми будемо змушені пожертвувати результатом, але в підсумку правда буде на нашому боці. Набагато гірше буде поступитися своїм принципам", - заявив голова Союзу біатлоністів Чехії Іржі Хамза.

Цікаво, що раніше з’являлася інформація про бойкот цього етапу Канадою, але потім вона відхрестилася від цього.

Нагадаємо, спершу повідомлялося, що цей етап перенесено до Осло, однак президент Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) Андерс Бессеберг згодом заявив, що жодних змін немає.

Етап Кубка світу в Тюмені заплановано з 22 до 25 березня 2018 року.

Нагадаємо, 5 грудня МОК дискваліфікував збірну Росії з Олімпіади через допінговий скандал. Взяти у ній участь зможуть лише "чисті" спортсмени і під олімпійським прапором.

Залиште свій коментар

Вибір редакції