Жахливі "привози" Луїса, акція проти расизму: "Манчестер Сіті" поновив АПЛ розгромом "Арсенала"

Підопічні Хосепа Гвардіоли були на голову сильніші суперника після карантину.

"Манчестер Сіті" у перенесеному матчі 28-го туру АПЛ на своєму полі розгромив "Арсенал" з рахунком 3:0.

"Городяни" відкрили рахунок у компенсований до першого тайму час -  Рахім Стерлінг користався грубою помилкою захисника "канонірів" Давида Луїса, який пролетів повз м'яч, та холоднокровно розстріляв ворота Бернда Лено.

У другому таймі Луїс продовжив тягнути свою команду на дно. На 49-й хвилині бразилець схопив за руку Ріяда Мареза у власному штрафному - арбітр показав захиснику пряму червону картку за фол останньої надії та призначив пенальті. Вирок без проблем виконав Кевін Де Брейне.

Команда Пепа Гвардіоли добила суперника в кінцівці зустрічі, Філ Фоден вчасно зіграв на добиванні і відправив третій м'яч у ворота підопічних Мікеля Артети.

На останніх хвилина основного часу у поєдинку стався моторошний епізод - воротар "городян" Едерсон небезпечно влетів у свого захисника Еріка Гарсію, після чого 19-річному футболісту лікарі довго надавали допомогу на місці зіткнення. У підсумку, гравця винесли з поля на ношах.

Український футболіст "Ман Сіті" Олександр Зінченко потрапив в заявку на гру, але залишився в запасі.

Зазначимо, що перед початком матчу його учасники провели акцію протесту проти расизму. Гравці обох команд, а також арбітр Ентоні Тейлор, встали на одне коліно. Увесь поєдинок футболісти провели в футболках з надписом "Black Lives Matter" ("Життя темношкірих мають значення"). Цей інтернаціональний рух розповсюдився світом після загибелі в США афроамериканця Джорджа Флойда під час затримання поліцейським.

• "Манчестер Сіті" закріпився на другому місці турнірної таблиці АПЛ, відірвавшись від третього "Лестера" на 7 очок.

• "Арсенал" продовжує перебувати на дев'ятій позиції.

• У наступному турі "городяни" 22 червня зіграють з "Бернлі", "Арсенал" 20 червня поміряється силами з "Брайтоном".