Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жеребкування 1-го раунду Ліги чемпіонів і Ліги Європи: клуб Реброва зіграє з чемпіоном Болгарії

Матчі відбудуться 9/10 і 16/17 липня.

У швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування перших раундів кваліфікації Ліги чемпіонів та Ліги Європи сезону-2019/20.

У цьому раунді Ліги чемпіонів зустрінуться тільки чемпіони своїх країн.

Чемпіон Угорщини "Ференцварош" під керівництвом українського тренера Сергія Реброва зіграє проти найкращої команди Болгарії - "Лудогорця".

А шотландський "Селтік", гравцем якого є український форвард Мар’ян Швед, протистоятиме боснійському клубу "Сараєво".

Поєдинки заплановані на 9/10 і 16/17 липня. Жеребкування другого раунду відбудеться 19 червня.

Нагадаємо, від України у кваліфікації Ліги чемпіонів зіграє "Динамо". Кияни стартують у 3-му відбірковому раунді (жеребкування - 22 липня, матчі - 6/7 і 13 серпня). Чемпіон країни "Шахтар" стартує одразу з групового етапу.

Результати жеребкування 1-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів

"Німме Калью" (Естонія) - "Шкендія" (Північна Македонія)

"Судува" (Литва) – "Црвена Звезда" (Сербія)

"Арарат" (Вірменія) - АІК (Швеція)

"Астана" (Казахстан) - "Клуж" (Румунія)

"Лудогорець" (Болгарія) - "Ференцварош" (Угорщина)

"Партизані" (Албанія) - "Карабах" (Азербайджан)

"Слован" (Словаччина) - "Сутьєска" (Чорногорія)

"Селтік" (Шотландія) – "Сараєво" (Боснія і Герцеговина)

"Шериф" (Молдова) - "Сабуртало" (Грузія)

"Дюделанж" (Люксембург) - "Валлетта" (Мальта)

"Лінфілд" (Північна Ірландія) - "Русенборг" (Норвегія)

"Валюр" (Ісландія) - "Марібор" (Словенія)

"Дандолк" (Ірландія) - "Рига" (Латвія)

ТНС (Уельс) - Переможець попереднього раунду

ХІК (Фінляндія) - "Торсхавн" (Фарерські острови)

БАТЕ (Білорусь) - "Пяст" (Польща)

Що стосується Ліги Європи, то матчі 1-го кваліфікаційного раунду сезону-2019/20 відбудуться 11 та 18 липня. Жеребкування 2-го раунду ЛЄ заплановане на 19 червня.

Від України у розіграші Ліги Європи візьмуть участь "Олександрія" (груповий етап), "Маріуполь" (3-й кваліфай-раунд) та "Зоря" (2-й кваліфай-раунд).

Тож 19 червня "Зоря" вже дізнається свого першого суперника у новій кампанії єврокубків, а матчі з ним проведе 25 липня і 1 серпня.

Результати жеребкування 1-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи

"Мальме" (Швеція) - "Балліміна Юнайтед" (Північна Ірландія) / "Рунавік" (Фарери)

"Коннас-Кі" (Уельс) – "Кілмарнок" (Шотландія)

"Брейдаблік" (Ісландія) - "Вадуц" (Ліхтенштейн)

"Бранн" (Норвегія) - "Шемрок Роверс" (Ірландія)

"Вітебськ" (Білорусь) - КуПС (Фінляндія)

"Ордабасі" (Казахстан) - "Торпедо" Кутаїсі (Грузія)

"Сант-Хуліа" (Андорра) / "Європа" (Гібралтар) – "Легія" (Польща)

"Гзіра Юнайтед" (Мальта) - "Хайдук" (Хорватія)

"Раднічкі" (Сербія) - "Флора" (Естонія)

ЦСКА Софія (Болгарія) - "Тітоград" (Чорногорія)

"Маккабі" Хайфа (Ізраїль) - "Мура" (Словенія)

"Дебрецен" (Угорщина) - "Кукесі" (Албанія)

"Женес" (Люксембург) - "Тобол" (Казахстан)

"Стяуа" (Румунія) - "Мілс" (Молдова)

"Чукарички" (Сербія) - "Бананц" (Вірменія)

"Крузейдерс" (Північна Ірландія) - Б-36 (Фарери)

"Турку" (Фінляндія) – "Брондбю" (Данія)

"Пріштіна" (Косово) / "Сент-Джозефс" (Гібралтар) - "Рейнджерс" (Шотландія)

"Корк" (Ірландія) - "Прогрес" (Люксембург) / "Кардіфф Мет Юніверсіті" (Уельс)

"Мольде" (Норвегія) - КР Рейк’явік (Ісландія)

"Левскі" (Болгарія) – "Ружомберок" (Словаччина)

"Академія Пандєв" (Македонія) – "Зрінськи" (Боснія і Герцеговина)

"Зета" (Чорногорія) - "Фехервар" (Угорщина)

"Шахтар" Солігорськ (Білорусь) - "Хіберніанс" (Мальта)

"Нефтчі" (Азербайджан) - "Сперанца" (Молдова)

"Олімпія" (Словенія) - РФШ (Латвія)

"Гонвед" (Угорщина) - "Жальгіріс" (Литва)

"Радник" (Боснія і Герцеговина) - "Спартак" Трнава (Словаччина)

"Фолу" (Люксембург) - "Чихурі" (Грузія)

"Алашкерт" (Вірменія) - "Македонія" (Македонія)

"Динамо" Тбілісі (Грузія) – "Ла Фіоріта" (Сан-Марино) / "Енгордані" (Андорра)

"Широкі Брієг" (Боснія і Герцеговина) - "Кайрат" (Казахстан)

"Кауно Жальгіріс" (Литва) - "Аполлон" (Кіпр)

"Вентспілс" (Латвія) - "Теута" (Албанія)

"Краковія" (Польща) - "Дунайська Стреда" (Словаччина)

"Стьярнан" (Ісландія) – "Левадія" (Естонія)

"Баррі Таун" (Уельс) / "Кліфтонвілль" (Північна Ірландія) - "Гаугесун" (Норвегія)

"Рітеряй" (Литва) – "Клаксвік" (Фарери) / "Тре Фіорі" (Сан-Марино)

"Динамо" Мінськ (Білорусь) - "Лієпая" (Латвія)

"Норчепінг" (Швеція) - "Сент-Патрікс" (Ірландія)

"Абердін" (Шотландія) - РоПС (Фінляндія)

"Домжале" (Словенія) – "Бальцана" (Мальта)

"Лячі" (Албанія) – "Хапоель Беер-Шева" (Ізраїль)

"Будучность" (Чорногорія) - "Нарва" (Естонія)

"Саба" (Азербайджан) - "Університатя" (Румунія)

"Пюнік" (Вірменія) - "Шкупі" (Македонія)

АЕК (Кіпр) - "Петрокуб" (Молдова)

Залиште свій коментар

Вибір редакції