Жіноча збірна України побореться з Росією за "бронзу" Чемпіонату Європи з футзалу

Мегапринциповий поєдинок відбудеться в неділю, 17 лютого.

Жіноча збірна України з футзалу програла Португалії у півфіналі чемпіонату Європи (1:5) та зіграє проти Росії в матчі за бронзові нагороди.

У півфінальному поєдинку проти Португалії українки пропустили в першому таймі. Після перерви "синьо-жовті" відновили паритет, але після цього втратили концентрацію і, на жаль, пропустили чотири м’ячі - 1:5.

В іншому півфіналі іспанки розбили росіянок з рахунком 5:0 і подарували вболівальникам можливість споглядати неймовірно принципове протистояння у матчі за 3-тє місце.

У фіналі Євро-2019 зіграють Іспанія та Португалія, а в поєдинку за "бронзу" збірна України гратиме проти росіянок. Матч Україна – Росія відбудеться у неділю, 17 лютого, о 17:00.