"Жовту субмарину" затопили в Белфасті: "Челсі" вирвав перемогу у "Вільярреала" і завоював Суперкубок УЄФА

120 хвилин ігрового часу командам не вистачило, щоб визначити найсильнішого.

Лондонський "Челсі" обіграв іспанський "Вільярреал" у серії пенальті в матчі за Суперкубок УЄФА і став володарем трофея. Зустріч проходила на стадіоні "Віндзор Парк". Основний і додатковий час завершився з рахунком 1:1.

"Сині" зі стартових хвилин взяли ініціативу у свої руки і вже на 6-й хвилині могли забити. Тімо Вернер завдав наднебезпечного удару, але Серхіо Асенхо дивом з ним впорався.

Наступний свій момент "Челсі" вже реалізував. На 27-й хвилині Хакім Зієш замкнув передачу від Кая Хаверца і вивів свою команду вперед.

"Вільярреал" цілком міг відігратися. Але наприкінці першого і на початку другого таймів не забив Жерар Морено. У першому епізоді він потрапив у поперечину, а у другому "синіх" після його удару врятувала стійка.

Але свій третій шанс Морено таки використав. На 73-й хвилині Жерар класно розіграв комбінацію з Булає Діа і зрівняв рахунок.

Команди були змушені перенести визначення переможця спочатку в додатковий час, а потім і в серію пенальті, яку краще виконали гравці лондонського клубу.

• Чинним переможцем Ліги чемпіонів є "Челсі". У фіналі, який відбувся 29 травня на стадіоні "Драгау" в Порту, лондонці здолали "Манчестер Сіті" Олександра Зінченка.
  • Останню Лігу Європи виграв іспанський "Вільярреал". У вирішальній битві за трофей у польському Гданську "Жовта субмарина" у драматичній серії пенальті перемогла "Манчестер Юнайтед".