Журналісти розкрили таємниці НСК "Олімпійський" на честь його 95-річного ювілею

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під час матчів за глядачами спостерігають півтисячі камер, а зовнішні камери сягають кількох прилеглих кварталів.

НСК "Оліміпійський" святкує ювілей. 2018-го йому виповнилося 95 років, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

З усіх великих подій він не приймав хіба що Чемпіонату світу з футболу. Тут відбувався фінал Ліги Чемпіонів, футбольне Євро-2012, виступали найбільші світові зірки - від Мадонни до Depeche Mode. 

Стадіон обладнаний автоматичними дизель-генераторами і може автомно живитися впродовж 10 годин. Перевірити їхню роботу робітникам стадіону вдалося зовсім нещодавно - у травні за дві години до фіналу Ліги чемпіонів сталася аварія на електромережі. Аварію полагодили за 40 хвилин до стартового свистка.

ВідеоТакого з трибуни не побачиш. ТСН дізнавалася таємниці НСК "Олімпійський"

Найбільшому стадіону України - 95 років. НСК "Олімпійський" святкує ювілей. З усіх великих подій він не приймав хіба що Чемпіонату світу з футболу. Фінал Ліги Чемпіонів, футбольне ЄВРО-2012 і найбільші світові зірки. Від Мадонни до "Депеш Мод". Як працює ця величезна машина, яка трава росте на газоні і як перед самим фіналом Ліги Чемпіонів "Олімпійський" ледь не залишився без світла – дивіться у сюжеті.

Такого з трибуни не побачиш. ТСН дізнавалася таємниці НСК "Олімпійський"

За яскраво-зелений газон "Олімпійського" відповідає Максим Стельмах. Газон привезли зі Словаччини після реконструкції арени шість років тому. Восени та взимку траву освітлюють мобільні установки. Поливання відбувається автоматично. 

У домашній роздягальні висять футболки збірної України з автографами гравців. Обов'язкова вимога - холодильник із льодом для подолання травм. Є також ванна-джакузі і душова.

Безпека на стадіоні - понад усе. За глядачами спостерігають півтисячі камер. Вони розпізнають обличчя кожного відвідувача у чаші стадіону. А зовнішні камери сягають кількох прилеглих кварталів.

Фотографії підпалювачів фаєрів та інших надміру бешкетних фанів передають правоохоронним органам.

Дмитро Фурдак

Вибір редакції