Зідан відреагував на виліт "Реала" з Суперкубка Іспанії: "Це не провал, бо ми старалися"

Зінедін Зідан / Фото: Associated Press

Французький керманич впевнений, що поразка не вплине на подальші результати мадридців.

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан прокоментував сенсаційний виліт мадридського клубу від "Атлетика" Більбао у півфіналі Суперкубка Іспанії.

• "Вершкові" поступилися з рахунком 1:2 та залишилися за бортом турніру.

"У першому таймі "Реалу" було непросто, ми погано увійшли в гру. Вони реалізували два моменти, що у них були. Другий тайм ми провели краще. У нас були моменти, удари в каркас воріт, ми забили. "Атлетик" добре пресингував, ми робили втрати, які зазвичай нам не властиві.

Потрібно продовжувати працювати, постаратися добре відпочити і почати думати про наступну гру. Ми намагалися в другому таймі. Це не провал. Це не провал, тому що ми старалися", - цитує слова 48-річного керманича Marca.

Також французький фахівець відповів на питання, чи може ця поразка позначитися на його команді в подальшому.

"Ні. Ви хочете, щоб ми закінчили сезон?" - обурився Зідан.

ОГЛЯД МАТЧУ РЕАЛ - АТЛЕТИК

• У фіналі Суперкубка Іспанії "Атлетик" зіграє проти "Барселони", яка в першому півфінальному матчі обіграла в серії пенальті "Реал Сосьєдад". Вирішальна битва відбудеться 17 січня у Севільї, початок - о 22:00 за київським часом.
  • Чинним переможцем турніру є "Реал". Минулого року "вершкові" в серії пенальті подужали "Атлетіко" у фінальному матчі, який приймала Саудівська Аравія.
  • Найбільше разів вигравала трофей "Барселона" - 13. У "Реала" - 11 перемог в Суперкубку Іспанії.