Зимове міжсезоння-2021: розклад і результати спарингів клубів УПЛ

Дата публікації
Перегляди
9126
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зимове міжсезоння-2021: розклад і результати спарингів клубів УПЛ

Фото: ФК Динамо Київ

Стежимо за матчами українських команд під час зимової перерви.

У січні клуби української Прем'єр-ліги (УПЛ) вийдуть з відпусток та розпочнуть підготовку до весняної частини сезону-2020/21.

ТСН Проспорт представляє календар і результати спарингів українських команд на тренувальних зборах під час зимового міжсезоння. Вони оновлюватимуться згідно з даними пресслужб клубів.

  • Весняна частина сезону розпочнеться у лютому матчами 14-го туру Прем’єр-ліги, базова дата – 13 лютого.
     
  • 18 і 25 лютого "Динамо" та "Шахтар" чекають матчі 1/16 фіналу Ліги Європи: "біло-сині" зустрінуться з бельгійським "Брюгге", а "гірники" битимуться з ізраїльським "Маккабі" Тель-Авів.

КАЛЕНДАР КОНТРОЛЬНИХ  МАТЧІВ КЛУБІВ УПЛ

ДИНАМО

18 січня, 15:00: "Динамо" - "Легія" Варшава (Польща) - 0:2

21 січня, 15:00: "Динамо" - "Шахтар" Солігорськ (Білорусь) - 2:0

22 січня, 16:15 "Динамо" - "Аджман" (ОАЕ) - СКАСОВАНО

24 січня, 15:00: "Динамо" - збірна Йорданії - 0:0

30 січня, 16:00: "Динамо" - "Лудогорець" (Болгарія) - 1:2

1 лютого, 16:00: "Динамо" - "Динамо" (Тбілісі, Грузія) - 1:0

4 лютого, 16:00: "Динамо" - ЦСКА 1948 (Софія, Болгарія) - 2:2

6 лютого, 16:00: "Динамо" - "Шкендія" (Північна Македонія) - 1:0

8 лютого, 10:00: "Динамо" - БАТЕ (Білорусь) - 5:2

ШАХТАР

21 січня, 18:00: "Шахтар" - "Лех" (Польща) - 1:1

23 січня, 18:00: "Шахтар" - "Лудогорець" (Болгарія) - 2:2

25 січня, 18:00: "Шахтар" - "Марібор" (Словенія) - СКАСОВАНО

26 січня, 10:00:  "Шахтар" - "Сілекс" (Північна Македонія) - 4:1

31 січня, 10:00. "Шахтар" - "Мура" (Мурска-Собота, Словенія) - СКАСОВАНО

31 січня, 16:00. "Шахтар" - "Црвена Звезда" (Белград, Сербія) - 0:0

3 лютого, 10:00. "Шахтар" - "Маріуполь" - 2:2

3 лютого, 16:00. "Шахтар" - "Слован" (Братислава, Словаччина) - 0:1

5 лютого, 10:00. "Шахтар" - "Борац" (Боснія і Герцеговина) - 2:0

ДЕСНА

18 січня: "Десна" - "Динамо" U-21 - 2:1

19 січня: "Десна" - "Діназ" - 4:2

25 січня: "Десна" - "Партизан" (Сербія) - 0:1

30 січня: "Десна" - "Шкендія" (Македонія) - 3:1

31 січня: "Десна" - "Локомотив" (Узбекистан) - 0:0

7 лютого: "Десна" - "Кайсар" (Казахстан) - 0:1

9 лютого: "Десна" - "Вентспілс" (Латвія) - 2:3

ЗОРЯ

12 січня: "Зоря" - "Ракув" (Польща) - 2:2

15 січня: "Зоря" - "Пяст" (Польща) - 1:2

19 січня: "Зоря" - "Войводина" (Сербія) - 2:2

25 січня: "Зоря" - "Шкендія" (Північна Македонія) - 1:1

29 січня: "Зоря" - МФМ (Нігерія) - 2:1

2 лютого: "Зоря" - "Валмієра" (Латвія) - 0:1

6 лютого: "Зоря" - "Динамо" Тбілісі (Грузія) - 2:1

ВОРСКЛА

24 січня: "Ворскла" - "Балкани" (Косово) - 1:2

28 січня: "Ворскла" - "Младость" (Сербія) - 2:2

31 січня: "Ворскла" - "Дріта" (Косово) - 5:0

4 лютого: "Ворскла" - "Зета" (Чорногорія) - 2:1

КОЛОС

17 січня: "Колос" - "Пролетер" (Сербія) - 1:0

23 січня: "Колос" - "Сілекс" (Північна Македонія) - 2:1

24 січня: "Колос" - "Вождовац" (Сербія) - 2:0

28 січня: "Колос" - "Марибор" (Словенія) - 2:3

29 січня: "Колос" - "Динамо" (Тбілісі, Грузія) - 1:1

31 січня: "Колос" - "Рух" (Брест, Білорусь) - 2:2

ОЛІМПІК

19 січня: "Олімпік" - "Шльонськ" (Польща) - 2:2

23 січня: "Олімпік" - "ТСК Бачка Топола" (Сербія) - 3:2

24 січня: "Олімпік" - "Спартак Суботіца" (Сербія) - 3:0

29 січня: "Олімпік" - "Минай" - 1:1

30 січня: "Олімпік" - "Будучность" (Чорногорія) - 0:1

4 лютого: "Олімпік" - "Рух" - 1:0

5 лютого: "Олімпік" - "Македонія ГП" (Північна Македонія) - СКАСОВАНО

ОЛЕКСАНДРІЯ

24 січня: "Олександрія" - "Македонія Гьорче Петров" (Північна Македонія) - 4:1

26 січня: "Олександрія"  - "ЦСКА Софія" (Болгарія) - 1:1

29 січня: "Олександрія" - "Аланіяспор" U19 (Туреччина) - 1:0

29 січня: "Олександрія" - "Арда" (Болгарія) - 1:3

3 лютого: "Олександрія" - "Лодзь" (Польща) - 0:0

9 лютого: "Олександрія" - "Валмієра" (Латвія) - 3:1

МАРІУПОЛЬ

9 січня: "Маріуполь" - "Слован" Братислава (Словаччина) - 1:3

16 січня: "Маріуполь" - "Ракув" (Польща) - 2:2

21 січня: "Маріуполь" - "Кизилжар" (Казахстан) - 4:0

28 січня: "Маріуполь" - "Пролетер" (Сербія) - 1:1

3 лютого: "Маріуполь" - "Шахтар" - 2:2

3 лютого: "Маріуполь" - "Спартак Юрмала" (Латвія) - СКАСОВАНО

3 лютого: "Маріуполь" - "Ордабаси" (Казахстан) - СКАСОВАНО

ІНГУЛЕЦЬ

23 січня: "Інгулець" - "Раднічки" (Сербія) - 1:2

26 січня: "Інгулець" - "Македонія Гьорче Петров" (Північна Македонія) - 2:0

2 лютого: "Інгулець" - "Арда" (Болгарія) - 2:1

5 лютого: "Інгулець"  - "ЦСКА Софія" (Болгарія) - 1:0

МИНАЙ

16 січня: "Минай" - "Кішварда" (Угорщина) - 0:1

26 січня: "Минай" - "Арберія" (Сербія) - ПЕРЕРВАНО (погодні умови)

28 січня: "Минай" - Рад" (Сербія) - 1:2

29 січня: "Минай" - "Олімпік" - 1:1

31 січня: "Минай" - "Марибор" (Словенія) - 0:3

2 лютого: "Минай" - "Актобе" (Казахстан) - СКАСОВАНО

2 лютого: "Минай" - "Дріта" (Косово) - 0:1

3 лютого: "Минай" - "Македонія ГП" (Північна Македонія) - 2:1

5 лютого: "Минай" - "Верес" (Україна) - 4:0

РУХ

24 січня: "Рух" - "Кизилжар" (Казахстан) - 3:1

27 січня: "Рух" - "Раднік" (Сербія) - 3:2

28 січня: "Рух" - "Партизан" (Сербія) - 0:1

31 січня: "Рух" - "Рад" (Сербія) - 2:0

31 січня: "Рух" - "Акжайик" (Казахстан) - 4:1

4 лютого: "Рух" - "Олімпік" - 0:1

4 лютого: "Рух" - "Рух Брест" (Білорусь) - 5:0

ПФК ЛЬВІВ

19 січня: "Львів" - "Бужора" - 11:2

22 січня: "Львів" - "Терново" - 5:1

28 січня: "Львів" - "Академія Пандєв" (Північна Македонія) - СКАСОВАНО

28 січня: "Львів" - "Рудар" (Чорногорія) - 3:0

31 січня: "Львів" - "Шкупі" (Північна Македонія) - 1:1

3 лютого: "Львів - "Верес" (Україна) - 3:1

5 лютого: "Львів " - "Валмієра" (Латвія) - 1:1

ДНІПРО-1

21 січня: "Дніпро-1" - "Спартак Суботіца" (Сербія) - 1:1

25 січня: "Дніпро-1" - "Чукарічкі" (Сербія) - 2:0

3 лютого: "Дніпро-1" - "Металоглобус" (Румунія) - 4:1

3 лютого: "Дніпро-1" - "Будучность" (Чорногорія) - 2:2

7 лютого: "Дніпро-1" - "Локомотив" (Ташкент, Узбекистан) - 0:3

Наступна публікація