Зимове міжсезоння-2023: календар і результати спарингів клубів УПЛ

Автор
Максим ПриходькоМаксим Приходько
Дата публікації
Перегляди
24к
Час на прочитання
4 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зимове міжсезоння-2023: календар і результати спарингів клубів УПЛ

Фото: СК Дніпро-1

Стежимо за матчами команд української Прем'єр-ліги під час зимової паузи в чемпіонаті.

У січні клуби української Прем'єр-ліги вийшли з відпусток та розпочали підготовку до другої частини сезону-2022/23.

До вашої уваги календар і результати спарингів команд УПЛ на тренувальних зборах під час зимового міжсезоння. Вони оновлюватимуться згідно з даними пресслужб клубів.

Друга частина сезону УПЛ розпочнеться навесні. Базова дата матчів 16-го туру української Прем'єр-ліги – 4 березня.

Лідером чемпіонату на зимову перерву вирушив "Дніпро-1", маючи 35 балів у своєму активі. "Шахтар" і "Динамо" перебувають на другому та третьому місцях відповідно, набравши по 30 очок. Щоправда, "гірники" провели на два матчі менше, ніж кияни.

На міжнародній арені Україну поточного сезону продовжують представляти "Шахтар" і "Дніпро-1". Донеччани в стикових матчах Ліги Європи боротимуться із французьким "Ренном", а дніпряни в стикових поєдинках Ліги конференцій позмагаються з кіпрським клубом АЕК Ларнака.

Календар і результати контрольних матчів клубів УПЛ

Дніпро-1

15 січня: Дніпро-1 – Динамо Тбілісі (Грузія) – 3:3

16 січня: Дніпро-1 – Пахтакор (Узбекистан) – 3:0

20 січня: Дніпро-1 – Ракув (Польща) – 1:3

21 січня: Дніпро-1 – Пюнік (Вірменія) – 3:1

29 січня: Дніпро-1 – Сутьєска (Чорногорія) – 0:0

2 лютого: Дніпро-1 – Мура (Словенія) – 2:1

3 лютого: Дніпро-1 –  Атирау (Казахстан) – 1:0

7 лютого: Дніпро-1 – Ауда (Латвія)

Шахтар

20 січня, 16:30. Шахтар – Аустрія (Австрія) – 1:2

27 січня, 16:30. Шахтар – Копер (Словенія) – 2:2

31 січня, 16:30. Шахтар – Лудогорець (Болгарія) – 2:2

1 лютого, 16:30. Шахтар – Марибор (Словенія) – 4:4

8 лютого, 10:00. Шахтар – Сараєво (Боснія і Герцеговина)

Динамо

24 січня, 16:00. Динамо – Рапід Відень (Австрія) – 0:4

28 січня, 16:00. Динамо – Марибор (Словенія) – 0:2

31 січня, 16:00. Динамо – Аустрія Лустенау (Австрія) – 2:2

3 лютого, 16:00. Динамо – Уніря Деж (Румунія) – 5:1

5 лютого, 10:00. Динамо – Вайле (Данія) – 2:0

6 лютого, 16:00. Динамо – Шкендія (Північна Македонія) – 1:0

Зоря

21 січня: Зоря – Локомотив Пловдів (Болгарія) – 0:1

25 січня: Зоря – Копер (Словенія) – 1:0

25 січня: Зоря – Септемврі (Болгарія) – 3:2

29 січня: Зоря – Арда (Болгарія) – 1:2

29 січня: Зоря – Академія Пандєва (Північна Македонія) – 2:0

1 лютого: Зоря – Горсенс (Данія) – 0:0

Олександрія

24 січня: Олександрія – Балкані Теранде (Косово) – 2:5

28 січня: Олександрія – Кабілія (Алжир) – 1:0

31 січня: Олександрія – Шкупі (Північна Македонія) – 1:2

5 лютого: Олександрія – Динамо Батумі (Грузія) – 2:4

Колос

5 лютого: Колос – Блау-Вайсс Лінц (Австрія) – 0:5

Колос – Самгуралі (Грузія)

Колос – Лієпая (Латвія)

Колос – Рига (Латвія)

Колос – Атирау (Казахстан)

Металіст 1925

27 січня: Металіст 1925 – Раднічки Ниш (Сербія) – 0:0

30 січня: Металіст 1925 – Хебір (Болгарія) – 2:1

3 лютого: Металіст 1925 – Гостівар (Північна Македонія) – 1:0

4 лютого: Металіст 1925 – Норшеллан (Данія) – 0:1

7 лютого: Металіст 1925 – Ордабаси (Казахстан)

Кривбас

24 січня: Кривбас – Хебір (Болгарія) – 1:2

27 січня: Кривбас – Струга (Північна Македонія) – 1:1

30 січня: Кривбас – Дріта (Косово) – 0:1

2 лютого: Кривбас – Септемврі (Болгарія) – 5:0

Ворскла

1 лютого: Ворскла – Вележ (Боснія та Герцеговина) – 0:0

6 лютого: Ворскла – Полісся (Житомир)

Верес

4 лютого: Верес – Пюнік (Вірменія)

Металіст

25 січня: Металіст – Катовіце (Польща) – 0:1

28 січня: Металіст – Локомотив Софія (Болгарія) – 0:1

29 січня: Металіст – Тузла Сіті (Боснія та Герцеговина) – 0:1

3 лютого: Металіст – Торпедо Кутаїсі (Грузія) – 0:0

7 лютого: Металіст – Согдіана (Узбекистан)

Рух

28 січня: Рух – Горіца (Словенія) – 0:3

28 січня: Рух – ДАК (Словаччина) – 0:0

31 січня: Рух – Штурм (Австрія) – 2:3

1 лютого: Рух – Мачва (Сербія) – 1:2

4 лютого: Рух – Домжале (Словенія) – 2:3

Минай

29 січня: Минай – Спартак Варна (Болгарія) – 0:0

1 лютого: Минай – Бухара (Узбекистан) – 2:1

4 лютого: Минай – Сараєво (Боснія та Герцеговина) – 1:2

Інгулець

30 січня: Інгулець – Бероє (Болгарія) – 1:1

2 лютого: Інгулець – Подбескідзе (Польща) – 1:0

6 лютого:  Інгулець – Македонія ГП (Північна Македонія) – 1:0

Чорноморець

29 січня: Чорноморець – Локомотив Ташкент (Узбекистан) – 1:3

29 січня: Чорноморець – Малішево (Косово) – 0:1

2 лютого: Чорноморець – Шахтар Караганда (Казахстан) – 2:1

5 лютого: Чорноморець – Турон (Узбекистан) – 4:2

Львів

1 лютого: Львів – Железнічар Панчево (Сербія) – 0:0

4 лютого: Львів – Насаф (Узбекистан)

Читайте також:

Трансферне вікно-2023: все про зимові переходи у футбольних топлігах та УПЛ

Скандальний трансфер: Ракицький офіційно повернувся до "Шахтаря"

Побив рекорд Шевченка: трансфер Мудрика став найдорожчим в історії українського футболу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
24к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація