Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Злочинно мовчати". Російський шахіст закликав звільнити Сенцова

Зараз український режисер перебуває у передкритичному стані.

Російський шахіст Олександр Галкін зробив гучну заяву щодо українського режисера Олега Сенцова, який продовжує безстрокове голодування.

Гросмейстер закликав звільнити політв'язня. Зазначимо, що Сенцов голодує вже 92 дні.

"Практично щодня приходять новини з усього світу про все нові і нові заяви і акції на підтримку режисера Олега Сенцова, котрий голодує у в'язниці. Сьогодні чергова новина: понад сто європейських режисерів і культурних діячів підписали лист з закликом звільнити його з ув'язнення.

Не знаю, чи була офіційна заява Асоціації шахістів-професіоналів з цього приводу - це єдина організація, яка об'єднує в своїх рядах різного роду шахових професіоналів, яка позиціонує себе як демократична, начебто.

Але якщо не було, то тоді я, як один з громадян зокрема шахового світу, заявляю, що повністю солідарний з усім адекватним світовим співтовариством і теж закликаю випустити з в'язниці цю ЛЮДИНУ. Цього ГРОМАДЯНИНА, який своїм трагічним прикладом показує, що значить по-справжньому боротися за права і свободу.

Упевнений, що шахісти, як і режисери, як і діячі культури, як і багато представників інших професій, теж мають совість, розум і почуття жалю.

Важко мовчати. Злочинно мовчати", - написав Галкін у блогу на сайті Chess-news.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції