Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Змащений кров’ю". Які плакати малюють до ЧС-2018 у Росії

Користувачі соцмереж та політики закликають бойкотувати російський Мундіаль.

14 червня у Росії стартує Чемпіонат світу з футболу, який закликають бойкотувати політичні діячі. Вже 9 країн оголосили дипломатичний бойкот.

Тим часом у соцмережах з’явилися "криваві" альтернативні плакати російського Мундіалю. Художник Андрій Єрмоленко створив серію ілюстрацій, в яких показує інше обличчя Росії.

На плакатах зображені теми анексії Криму, підтримки сепаратистів на сході України, збитого "Боїнгу" над Донецьком, бомбардування Алеппо, українських політв’язнів у Росії, отруєння Сергія і Юлії Скрипалів.

єрмоленко плакати ЧС-2018_4
facebook.com/andrey.ermolenko

єрмоленко плакати ЧС-2018_3
facebook.com/andrey.ermolenko

єрмоленко плакати ЧС-2018_2
facebook.com/andrey.ermolenko

єрмоленко плакати ЧС-2018_1
facebook.com/andrey.ermolenko

єрмоленко плакати ЧС-2018_5
facebook.com/andrey.ermolenko

єрмоленко плакати ЧС-2018_8
facebook.com/andrey.ermolenko

єрмоленко плакати ЧС-2018_7
facebook.com/andrey.ermolenko

єрмоленко плакати ЧС-2018_6
facebook.com/andrey.ermolenko

Інший український ілюстратор Олексій Пильов створив альтернативний календар ЧС-2018. У ньому написані злочини Росії в Україні починаючи з 2014 року, у яких загинули українці.

календар чс-2018 пильов
facebook.com/alex.pylov

А екс-міністр МВС Грузії та України Хатія Деканоїдзе опублікувала у Twitter малюнок футбольного поля з колючим дротом. "20% Грузії окуповано Росією. Чемпіонат світу змащений кров’ю!", - написала політик.

плакат ЧС-2018 деканоїдзе
twitter.com/khatia2017

Раніше міністр спорту України Ігор Жданов повідомив, що написав листи до 35 країн із закликом долучитися до бойкоту ЧС-2018.

______________________________

Нагадаємо,  9 країн, серед яких Україна, Австралія, Фінляндія, Японія, Данія, Ісландія, Велика Британія, Польща, Швеція, ​оголосили дипломатичний бойкот Чемпіонату світу в Росії. Причинами для цього стало вторгнення РФ до України та Сирії, отруєння у Британії російського екс-розвідника Сергія Скрипаля, голодування українських політв’язнів, у тому числі режисера Олега Сенцова, та систематичне порушення прав людини в Російській Федерації.

Безстрокове голодування Сенцов оголосив 14 травня 2018 року. Його головна вимога - звільнення понад 60 українських політв'язнів, які перебувають за ґратами у Росії. Цю вимогу режисера підтримав Держдеп США, ЄС, парламент Канади і т. д.  

2015 року російський суд незаконно засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Акції на підтримку режисера відбулися у всьому світі, у тому числі в Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції