ЗМІ опублікували космічну суму, яку втратять клуби топ-5 чемпіонатів Європи через COVID-19

Дата публікації
ЗМІ опублікували космічну суму, яку втратять клуби топ-5 чемпіонатів Європи через COVID-19

Associated Press

Вони втратять дохід з телетрансляцій та продажу квитків.

В Європі активно продовжує розповсюджуватися коронавірус.

AS підрахував суму, яку понесуть клуби топ-5 ліг континенту через пандемію смертельної хвороби.

Виявляється, що перенесення чемпіонатів у АПЛ, Примері, Бундеслізі, Серії А та Лізі 1 обійдеться командам в понад чотири мільярди євро. Подібна сума пов'язана з відсутністю телетрансляцій та продажу квитків.

Якщо кожен чемпіонат брати окремо, то найбільше постраждає АПЛ, яка взяла паузу до кінця квітня. Вони втратять понад мільярд євро. Далі йдуть: Примера (800-950 мільйонів), Бундесліга (650-700), Серія А (550-650), та Ліга 1 (300-400).

Спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів.

Від 12-го березня в Україні було введено карантин на три тижні. 13 березня в Україні від коронавірусу померла перша людина.

Спортивні події скасовують або проводять за порожніх трибун. Так, останній наразі тур української футбольної Прем'єр-ліги відбувся без глядачів. Також в Україні достроково завершені низка турнірів та змагань.

Пізніше стало відомо й про тимчасове зупинення УПЛ.

Призупинено матчі у топ-5 європейських чемпіонатах:

- Серія А першою пішла на карантин, який триватиме до 3-го квітня. Серія А наразі шукає рішення, як дограти сезон. Один із варіантів - введення плейоф для топчетвірки.

- АПЛ призупинено до 30-го квітня

- Бундеслігу - до 2-го квітня

- Ла Ліга призупинила матчі двох найближчих турів Примери (28-29)

- Ліга 1 на карантині на невизначений термін

Наступна публікація