У нас не команда, а просто д*па - Валя Семеренко дуже емоційно прокоментувала рішення тренера

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У нас не команда, а просто д*па - Валя Семеренко дуже емоційно прокоментувала рішення тренера

Фото: biathlon.com.ua

Біатлоністка зазначила, що її просто викинули.

Українська біатлоністка Валя Семеренко палко "пройшлася" по головному тренеру команди Урошу Велепцю після його рішення стосовно того, хто саме має бігти естафету.

Вона зазначила, що вперше у житті бачить ситуацію, коли кидають за спортивним принципом.

"Знаєте, вболівальники, в нас не команда, а просто д*па. Не вірте жодному слову, це просто брехня. Тренер навіть збори не провів і не повідомив, чому так кинув мене. Ні Іра, ні Меркушина не потрапляла, всі гонки бігли гірше мене. Так боляче і прикро, коли брешуть тобі в очі.

Навіть Урошу написала, щоб він провів збори і пояснив, що злякався, щоб ми його не побили. Він навіть сам сказав, що злякався. Ось так все коротко, але повірте, тепер я просто не буду мовчати, прикро боляче, як розбивають твою мрію, твою роботу! Все це реально відбувається в збірній, всі мовчать просто.

А взяти Підгрушну, взяти Абрамову, як Урош і Меркушин плескали в долоні, що у них вийшло їх викинути з команди, як було боляче на це все дивитися. А вони раділи! Подивіться, де вони! Коли було таке, за Хвостенко, за Петрової такого не було, щоб так наосліп за спортивним принципом кидали! Якщо вони відбиралися в естафету, могли і нам сказати, я б мас-старт не бігла б, а відбиралися в естафету, - сказала Валя Семеренко під повідомленням Уроша Велепця у facebook.

Фото: facebook.com/uabiatlon/

Нагадаємо, що Валя Семеренко не потрапила до збірної на естафету, яка відбудеться 22-го лютого 2018 року у рамках зимової Олімпіади у Пхенчхані.

Наступна публікація