Знову програла росіянці: Магучіх стала другою на етапі Діамантової ліги в Лозанні (відео)

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Знову програла росіянці: Магучіх стала другою на етапі Діамантової ліги в Лозанні (відео)

Associated Press

Наша співвітчизниця поступилася у впертій боротьбі.

Бронзова призерка Олімпіади в Токіо українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх посіла друге місце на етапі Діамантової ліги у швейцарській Лозанні.

19-річна дніпрянка не змогла взяти висоту 2,01 метра. Вона знову поступилася росіянці Марії Ласіцкене, якій також програла на Олімпійських іграх-2020.

Представниця РФ випередила Ярославу лише за рахунок того, що змогла взяти висоту 1,98 метра з першої спроби. Магучіх вона скорилася тільки з третього разу.

Близько до п'єдесталу підібралися також українки Ірина Геращенко і Юлія Левченко. Перша показала 4-й результат, а друга - 6-й.

Нагадаємо:

  • Магучіх потрапила під шквал критики через фото з Ласіцкене, які були зроблені після завершення змагань у секторі для стрибків на Олімпійських іграх.
  • Ці кадри викликали великі дискусії в Україні, а Магучіх потрапила під критику за фото з росіянкою, яка у 2018 році була довіреною особою президента РФ Володимира Путіна на виборах глави держави.
  • Магучіх також є молодшим лейтенантом Збройних сил України. Водночас Ласіцкене - капітан Збройних сил РФ.
  • Раніше на захист Ярослави став каратист Станіслав Горуна, заявивши, що "спорт - поза політикою".
  • Борець греко-римського стилю і народний депутат Жан Беленюк, який приніс Україні єдину золоту медаль на Олімпійських іграх-2020, заступився за Магучіх і закликав не труїти "19-річну дитину".
Наступна публікація