Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Знята з літака за дебош дружина російського футболіста Аршавіна назвалася майором ФСБ

Після інциденту стюардесі рейсу, з якого зняли Аршавіну, почали надходити sms з погрозами.

Дружину російського футболіста Андрія Аршавіна Алісу, а також двох її дітей та няню зняли з літака за дебош.

Про це повідомили у прес-службі російської авіакомпанії "Аерофлот" в понеділок, 8 січня.

Інцидент стався ще 6 січня. Як зазначалося раніше, Аршавіна намагалася змінити підгузник дитині під час вирулювання літака.

Згідно з рапортом старшого бортпровідника, Аршавіна спробувала пересадити няню до себе в бізнес-клас, хоча у тої був куплений квиток в економ-клас. Крім того, вона відкрито порушувала вимоги безпеки під час підготовки до зльоту.

"Один з її дітей не був пристебнутий і не перебував у кріслі в момент, коли літак був готовий до зльоту і почав рух. За 200 метрів до злітно-посадкової смуги пані Аршавіна відстебнула свій ремінь безпеки і ремінь дитини, що категорично заборонено правилами безпеки", - зазначили в "Аерофлоті".

При цьому представники авіакомпанії наголосили, що пасажирка не раз отримувала попередження екіпажа про неприпустимість подібних дій, в тому числі і письмовий припис.

"У рапорті зазначено, що пасажирка Аршавіна неодноразово називала себе майором ФСБ, намагаючись чинити тиск на екіпаж. Також "Аерофлот" має свідченння пасажирів, які підтверджують деструктивну поведінку пасажирки", - йдеться у повідомленні авіакомпанії.

аршавіна літак

Пізніше телеканал РЕН ТВ повідомив, що стюардесі рейсу, з якого зняли Аршавіну, почали надходити sms з погрозами. Вони були відправлені з телефону, за яким відповідала дружина спортсмена, але нібито від імені співробітників Слідчого комітету. Зокрема, у повідомленні фігурувала фраза: "Ви висадили мати з двома дітьми і майора ФСБ Аршавіну Алісу Олександрівну".

"По-перше, пишу там не я, а оперативний співробітник. А про майора ФСБ - мало що там напише оперативний співробітник у Різдво", - пояснила власниця телефону.

Аршавін одружився на Алісі Казьминій 2016 року. У пари є спільна дочка, у Аліси ще двоє дітей від першого шлюбу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції