Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Золотий" Закальницький: Дуже хотів перемогти у день народження мами

Мар'ян подякував тренерам, які налаштували його на перемогу.

Українець Мар'ян Закальницький, який приніс Україні перше "золото" на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики-2018, прокоментував свою перемогу у спортивній ходьбі на відстані 50 кілометрів.

"Ця перемога в першу чергу для тренера і для моєї мами, у якої сьогодні день народження! Перемога була дуже складною, до останнього не вірив у те, що зможу дійти, було дуже важко.

Коли обійшов Матея Тота, виплеснувся шалений адреналін і я ризикнув, не став йти з ним, вирішив йти до фінішу. Я знав, що вдома дуже багато людей переживають і стежать за трансляцією. Я розумів, що не можу програти, бо дуже багато людей вболівають за мене. Хочу сказати велике дякую тренерам Шевченку Олександру Миколайовичу та Шевченко Ірині Гаврилівні, а також їхньому сину Шевченку Олександру за віру в мене.

Мар'ян Закальницький
Reuters

Перед цим Чемпіонатом були дуже важкі збори в Киргизстані, дуже багато нервів, не вірив у цю підготовку. Тут не очікував такого результату. Тому вдячний тренеру, що він зміг налаштувати мене. Я не робив шалених робіт, не робив нічого надзвичайного, тут в першу чергу відіграла психологія. Просто вдалося підготуватися і налаштуватися психологічно.

Щодо погоди, скажу, що всі ми люди і всі в однакових умовах. І сьогодні це показало, що навіть олімпійським чемпіонам буває важко, і їх можна перемагати, і вони не є надлюдьми. До цього я ніде не перемагав і я голодний до перемог, я дуже хотів перемогти, саме в цей день. Дуже хотів показати особистий рекорд, але і такого результату вистачило для золота.

Цей сезон був дуже і дуже важкий для мене. Вперше за весь період ми змогли зробити в сезоні два старти, два піки. А це дуже важко на дистанції 50 кілометрів. Тим більше, що на підготовку на цей старт було лише 3 місяці, за які треба було відновитися і підготуватися. В принципі, ми це зробили", - сказав Закальницький, якого цитує кореспондент ТСН Проспорт Ольга Яроцька.

Чемпіонаті Європи триватиме у Берліні до 12 серпня.

Нагадаємо, у спортивній ходьбі срібну медаль виграла наша Аліна Цвілій.

Вибір редакції