Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Зоря" дізналася суперника у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи

Матчі цієї стадії відбудуться 25 липня та 1 серпня.

У швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування другого раунду відбору Ліги Європи сезону 2019/20.

Першим суперником луганської "Зорі" в новій єврокубковій кампанії стане переможець пари "Будучность" (Чорногорія) / "Нарва Транс" (Естонія).

Матчі цієї стадії відбудуться 25 липня та 1 серпня.

Нагадаємо, від України у розіграші Ліги Європи візьмуть участь "Олександрія" (груповий етап), "Маріуполь" (3-й кваліфай-раунд) та "Зоря" (2-й кваліфай-раунд).

Результати жеребкування 2-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи

Шлях чемпіонів

Група 1

"Тре Пенне" (SMR) / "ФК Санта-Колома" (AND) - "Судува" (LTU) / "Црвена Звезда" (SRB)
БАТЕ (BLR) / "Пяст" (POL) - "Дандолк" (IRL) / "Рига" (LVA)
"Партизані" (ALB) / "Карабах" (AZE) - "Шериф" (MDA) / "Сабуртало" (GEO)

Група 2

"Арарат-Вірменія" (ARM) / АІК (SWE) - "Феронікелі" (KOS) / "Лінкольн Ред Імпс" (GIB)
"Валюр" (ISL) / "Марібор" (SVN) - "Ференцварош" (HUN) / "Лудогорець" (BUL)
"Слован" Братислава (SVK) / "Сутьєска" (MNE) - "ТНС" (WAL) / Переможець попереднього раунду Ліги чемпіонів

Група 3

Фіналіст попереднього раунду Ліги чемпіонів - "Астана" (KAZ) / ЧФР (ROU)
ХІК (FIN) / "Торсхавн" (FRO) - "Лінфілд" (NIR) / "Русенборг" (NOR
"Німме Калью" (EST) / "Шкендія" (MKD) - "Дюделанж" (LUX) / "Валлетта" (MLT)

Основний шлях

"Баррі Таун" (WAL) / "Кліфтонвілл" (NIR) / "Гаугесун" (NOR) - "Штурм" (AUT)
АЕК Ларнака (CYP) / "Петрокуб" (MDA) - "Левскі" (BUL) / "Ружомберок" (SVK)
"Сан-Хулія" (AND) / "Європа" (GIB) / "Легія" Варшава (POL) - "Вітебськ" (BLR) / "Куопіо" (FIN)
"Утрехт" (NED) - "Академія Пандєв" (MKD) / "Зрінськи" (BIH)
"Пюнік" (ARM) / "Шкупі" (MKD) - "Яблонець" (CZE)

Група 3

"Легія" Гданськ (POL) - "Інтер" Турку (FIN) / "Брондбю" (DEN)
"Зета" (MNE) / "Фехервар" (HUN) - "Брейдаблік" (ISL) / "Вадуц" (LIE)
"Габала" (AZE) - "Динамо" Тбілісі (GEO) / "Ла-Фіоріта" (SMR) / "Енгордані" (AND)
"Малатьяспор" (TUR) - "Олімпія" Любляна (SVN) / РФШ (LVA)
"Раднічкі" (SRB) / "Флора" (EST) - "Айнтрахт" (GER)

Група 4

"Домжале" (SVN) / "Бальцана" (MLT) - "Мальме" (SWE) / "Балліміна Юнайтед" (NIR) / "Рунавік" (FRO)
"Мольде" (NOR) / КР Рейк'явік (ISL) - "Чукарички" (SRB) / "Бананц" (ARM)
"Абердін" (SCO) / РоПС (FIN) - "Тола" (LUX) / "Чихурі" (GEO)
"Антверпен" (BEL) - "Віторул" (ROU)
"Будучность" (MNE) / "Нарва Транс" (EST) - "Зоря" (UKR)

Група 5

ЦСКА Софія (BUL) / "Титоград" (MNE) - "Осієк" (CRO)
"Рома" (ITA) - "Дебрецен" (HUN) / "Кукесі" (ALB)
"Люцерн" (SUI) - "Рітеряй" (LTU) / "Клаксвік" (FRO) / "Тре Фіорі" (SMR)
"Приштина" (KOS) / "Сент-Джозефс" (GIB) / "Рейнджерс" (SCO) - "Корк Сіті" (IRL) / "Прогрес" (LUX) / "Кардіфф Мет Юніверсіті" (WAL)
"Вентспілс" (LVA) / "Теута" (ALB) - "Гзіра Юнайтед" (MLT) / "Хайдук" (CRO)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції