"Зоря" на останніх хвилинах вирвала вольову перемогу над "Львовом"

Луганчани створили міні-камбек у другому таймі.

Луганська "Зоря" в рамках 25-го туру української Прем’єр-ліги у вольовому стилі обіграла "Львів" - 2:1.

Підопічні Юрія Вернидуба вважалися фаворитами протистояння, але пропустили першими. Під завісу першого тайму бразилець Бруно переправив м’яч у дальній кут воріт після подачі партнера зі штрафного.

ВідеоЗоря - Львів - 0:1. Відео голу Бруно

Чемпіонат України 2018/2019. 25 тур. Зоря - Львів - 0:1. Відео голу Бруно на 42 хвилині матчу.

Зоря - Львів - 0:1. Відео голу Бруно

У перерві головний тренер луганчан Юрій Вернидуб зробив декілька кадрових змін. На полі з’явилися Владислав Кабаєв і Богдан Лєднєв, змінивши Максима Луньова та Артема Громова.

Перебудови дали позитивний ефект на 58-й хвилині - Пилип Будковський підлаштувався під м’яч після передачі Лєднєва і відновив паритет у грі.

ВідеоЗоря – Львів - 1:1. Відео голу Будківського

Чемпіонат України 2018/2019. 25 тур. Зоря - Львів - 1:1. Відео голу Будківського на 56 хвилині матчу.

Зоря – Львів - 1:1. Відео голу Будківського

Наприкінці зустрічі луганський клуб влаштував справжній штурм воріт львів’ян, за що був винагороджений. Спочатку Владислав Кочергін з лінії штрафного влучив у стійку. А на останній хвилині основного часу рукою зіграв захисник гостей Вадим Парамонов, арбітр без вагань вказав на 11-метрову позначку. Виконати вирок взявся капітан "Зорі" Олександр Караваєв і приніс своїй команді жадану перемогу.

ВідеоЗоря – Львів - 2:1. Відео голу Караваєва

Чемпіонат України 2018/2019. 25 тур. Зоря - Львів - 2:1. Відео голу Караваєва на 90+1 хвилині матчу.

Зоря – Львів - 2:1. Відео голу Караваєва

Завдяки ній "Зоря" обходить "Маріуполь" в турнірній таблиці і піднімається на четверту сходинку. У доробку команди Вернидуба 35 очок.

"Львів" з 30 балами замикає верхню "шістку" УПЛ.