"Зоря" в кінцівці зустрічі вирвала вольову перемогу над "Десною"

Луганський клуб двічі забив під завісу матчу.

Луганська "Зоря" у поєдинку 11-го туру чемпіонату України здобула вольову перемогу над "Десною" - 2:1.

Матч у Запоріжжі розпочався не дуже вдало для команди Віктора Скрипника. Чернігівці повели в рахунку на 17-й хвилині завдяки голу Максима Дегтярьова - форвард у падінні головою замкнув чудову подачу від Владислава Калитвинцева.

Відео Зоря – Десна - 0:1. Відео голу Дегтярьова

Чемпіонат України 2019/2020. 11 тур. Зоря – Десна - 0:1. Відео голу Дегтярьова на 17 хвилині матчу.

Зоря – Десна - 0:1. Відео голу Дегтярьова

Проте луганчани знайшли сили, щоб перевернути хід зустрічі наприкінці другого тайму. На 82-й хвилині Богдан Лєднєв отримав передачу від партнера в штрафному гостей і ударом з гострого кута прошив Євгена Паста.

Відео Зоря – Десна - 1:1. Відео голу Лєднєва

Чемпіонат України 2019/2020. 11 тур. Зоря – Десна - 1:1. Відео голу Лєднєва на 81 хвилині матчу.

Зоря – Десна - 1:1. Відео голу Лєднєва

Перемогу луганській команді приніс Владлен Юрченко, реалізувавши на 86-й хвилині пенальті за фол проти Назарія Русина.

Відео Зоря – Десна - 2:1. Відео реалізованого пенальті Юрченка

Чемпіонат України 2019/2020. 11 тур. Зоря – Десна - 2:1. Відео реалізованого пенальті Юрченка на 86 хвилині матчу.

Зоря – Десна - 2:1. Відео реалізованого пенальті Юрченка

Таким чином, "Зоря" набрала 19 очок та впритул наблизилася до чернігівців (20 пунктів) у турнірній таблиці УПЛ. Команда Скрипника посідає наразі п'яте місце в чемпіонаті. "Десна" йде другою, маючи однакову кількість очок з "Динамо".

Завтра кияни можуть випередити підопічних Рябоконя, якщо здобудуть очки у поєдинку з "Олександрією".

У наступному турі "Зоря" прийме "Ворсклу", а "Десна" в гостях зіграє проти "Львова".