"Зоря" вирвала перемогу в складному матчі з аутсайдером і наблизилася до "бронзи" УПЛ (відео)

Команда Віктора Скрипника вдома обіграла "Олімпік".

Луганська "Зоря" в матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги перемогла донецький "Олімпік". Зустріч на "Славутич-Арені" в Запоріжжі завершилася з рахунком 2:1.

Незважаючи на статус фаворита, поєдинок не став легкою прогулянкою для підопічних Віктора Скрипника. Господарі вийшли вперед на 12-й хвилині матчу - Владлен Юрченко реалізував пенальті, який заробив Владислав Кочергін.

УПЛ | Чемпіонат України з футболу 2021 | Зоря - Олімпік - 1:0. Відео голу Юрченка з пенальті (12`)

Після перерви донецький клуб зумів відігратися - орендований у "Динамо" Ібрагім Каргбо зрівняв рахунок ударом з пенальті на 54-й хвилині.

УПЛ | Чемпіонат України з футболу 2021 | Зоря - Олімпік - 1:1. Відео голу Каргбо з пенальті (54`)

На 71-й хвилині Шахаб Захеді приніс луганцям перемогу ударом з меж штрафного.

УПЛ | Чемпіонат України з футболу 2021 | Зоря - Олімпік - 2:1. Відео голу Шахаба (71`)

• "Зоря", набравши 41 бал, закріпилася на третьому місці в таблиці УПЛ. "Олімпік" (18 очок) посідає передостанню, 13-ту сходинку, та бореться за збереження прописки в еліті.
  • У наступному турі луганський клуб 2 травня прийме останню команду чемпіонату "Минай", а донеччани у той же день зустрінуться з "Інгульцем".

УКРАЇНА В ЄВРОКУБКАХ-2021/22

• Переможець УПЛ безпосередньо потрапить до групового етапу Ліги чемпіонів.
  • Віцечемпіон України стартуватиме з третього кваліфікаційного раунду ЛЧ. Для виходу в основну сітку йому потрібно буде пройти двох суперників. У разі невдачі в третьому відбірковому або плейоф раунді клуб вирушить до групи Ліги Європи.
  • Бронзовий призер УПЛ отримає путівку до раунду плейоф кваліфікації Ліги Європи. У разі програшу там команда потрапить до групового етапу дебютного розіграшу третього за престижністю єврокубка - Ліги конференцій.
  • Четверта команда УПЛ зіграє в 3-му раунді кваліфікації Ліги конференцій (потрібно пройти двох суперників на шляху до групової стадії), а 5-та стартує з 2-го раунду Ліги конференцій (потрібно пройти трьох суперників).

* Якщо Кубок України виграє команда, яка фінішувала нижче третього місця в УПЛ, то саме вона зіграє в плейоф раунді кваліфікації Ліги Європи. У такому разі в кваліфікації Ліги конференцій виступлять дві команди, що посіли в чемпіонаті місця, наступні за зоною ЛЧ.