"Зоря" здобула вольову перемогу над "Олександрією" та одноосібно зайняла четверте місце

Усе для луганчан вирішуватиметься в останньому турі.

Луганська "Зоря" в рамках 31 туру чемпіонату України впоралася з "Олександрією" з рахунком 3:1.

Підопічні Володимира Шарана першими змінили рахунок на табло, відзначився Олексій Довгий. Це взяття воріт сталося вже на 13 хвилині зустрічі.

Зоря - Олександрія - 0:1. Відео голу Довгого

Утім, господарі не розгубилися та в першому таймі двічі зуміли пробити голкіпера Дмитра Рудика. Спочатку Артем Громов на 29 хвилині відновив паритет, а за хвилину до кінця Максим Луньов вивів вже "Зорю" вперед.

Зоря - Олександрія - 1:1. Відео голу Громова

Зоря - Олександрія - 2:1. Відео голу Луньова

Закріпив перевагу луганчан та заодно поставив остаточну крапку в матчі Дмитро Хомченовський, який на 68 хвилині надіслав ігровий знаряд точно в "дев'ятку" воріт опонента.

Зоря - Олександрія - 3:1. Відео голу Хомченовського

Після цієї перемоги команда Юрія Вернидуба набрала 43 бали та одноосібно розмістилася на четвертій позиції. "Олександрія", тим часом, залишилася з 49 очками на третьому місці. Останній тур буде для луганчан визначальним. У разі перемоги або нічиєї над "Маріуполем" саме "Зоря" завершить сезон в УПЛ на нинішній сходинці.