Зозуля з "Альбасете" зупинилися за крок від виходу до Примери

Також "пролетіли" повз еліту Селезньов та Бланко-Лещук.

Український форвард іспанського "Альбасете" Роман Зозуля не зіграє наступного сезону в Ла Лізі.

Команда 29-річного нападника за сумою двоматчевого протистояння 1/2 фіналу плей-оф поступилася "Мальорці" з рахунком 1:2.

Зазначимо, що "Альбасете" виграв другу дуель у суперника (1:0), але це не допомогло їм здобути путівку до фіналу. Що стосується Зозулі, то він відіграв в обох іграх усі 90 хвилин, проте відзначитися результативними діями йому так і не вдалося.

Також не зіграє в еліті іспанського футболу й "Малага", за яку виступають Євген Селезньов та орендований у донецького "Шахтаря" Густаво Бланко-Лещук.

"Анчоуси" на аналогічній стадії турніру без шансів поступилися "Депортіво". Програвши команді з Ла-Коруньї на виїзді (2:4), "Малага" зазнала поразки й в рідних стінах (0:1).

Цікаво, що Селезньов у обох зустрічах навіть не потрапив до заявки. Бланко-Лещук, тим часом, хоч й взяв участь в двох матчах, провівши на полі від першої до останньої хвилини, але оформити бодай одну результативну дію він не зумів.

Таким чином, за останню, третю, путівку сперечатимуться саме "Мальорка" та "Депортіво". Їхній фінал відбудеться 20 та 23 червня.

• Раніше підвищилися в класі "Осасуна" та "Гранада".
  • З Примери опустилися "Жирона", "Уеска" та "Райо Вальєкано".