В Киеве орудует вооруженная банда автограбителей (видео)

Дата публикации
Поделиться:
WhatsApp
Viber
В Киеве орудует вооруженная банда автограбителей (видео)

Об этом на своих страницах в социальных сетях сообщают жители столицы.

Схема действий данных грабителей проста и типична - порезав ножом переднее колесо авто, грабители затем обчищают авто, пока водитель ставит "запаску". Преступников уже не раз идентифицировали, но милиция не спешит их ловить и обезвреживать.

Более того, несколько раз они были пойманы прохожими, но каждый раз им удавалось скрыться. Иногда это происходило после того, как они угрожали людям холодным оружием. Вот что пишут по этому поводу киевляне в соцсетях:

Віталій Требенко

!!! УВАГА !!!
в Києві працює організована група, яка ріже шини автомобілів...
Скоріше за все, метою є вихід водія із автомобіля для перевірки колеса (праве переднє), а в цей час зловмисники грабують речі з авто...
Одну групу мені вдалося сьогодні зафільмувати, на фото чоловік чекає слушної думки, щоб порізати шину мого авто, що й було успішно ним здійненно, про що маю відео.
Після виявлення мною спущеного колеса, одразу я рушив автомобілем до шиномонтажу (він був поряд), помітив автомобіль з двома чоловіками, які мали ознаки стеження.
Автомобіль чоловіка, що порізав шини Мерседес, держ. номер АВ0602ВТ, інший автомобіль Хюндаі Акцент білого кольору, держ. номер АЕ56.....

Пользователь также разместил видео самого момента пореза шины:

Ниже в комментариях один из пользователей рассказал похожую историю:

Ірина Ставицька Такая же история была с нами на Гната Юры: пока машина стояла, порезали шины, потом когда остановились и мужчина мой начал менять запаску, один гастарбайтер с другой стороны пытался залезть в машину. Спасибо проходившим мимо парням - увидели и поймали за руку. Правда потом этот вор угрожал ножом и скрылся на какой то машине типа Ланос.

А вот пост, размещенный в социальной сети Facebook в конце прошлого  года:

Karina Tumaeva‎ Громадська варта Дніпровського району

ВОДІЯМ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!
На парковці біля Епіцентру за адресою м.Київ, вул. Братиславська, 11 водіям ріжуть шини заточкою!!
РОБЛЯТЬ ЦЕ МОЛОДИКИ НА ЧОРНОМУ МЕРСЕДЕСІ,
ДЕРЖ НОМЕР: АВ0602ВТ
Оскільки заточка гостра, колесо спускає не одразу, а після того, як машина виїде з парковки. Коли водій виходить подивитися, що з колесом, його перехоплюють і грабують.
У охорони Епіцентру є усі записи, але міліція відмовляється виїжджати на місце, хоча це трапляється вже не перший раз! На руки водіям відеозапис також не видають, лише радять не провокувати молодиків на мерседесі, мовляв, вони дуже небезпечні.
Хто живе на лівому березі, прошу за перепост. Він може врятувати майно, здоров'я і життя вашому сусідові!

Просьба ко всем, кто увидит на дорогах или парковках данные авто, сообщать в милицию.

Дата публикации
Поделиться:
WhatsApp
Viber
Следующая публикация