Шерше ля фам по-американськи

Шерше ля фам по-американськи

Борони Боже нас від фемінізму! Особливо від фемінізму американського зразка, вважає Олена Концевич. Вона розповідає нам про заокеанські жахи та лагідно натякає на те, що життя у "фалократичному суспільстві", можливо, не таке вже й погане.

Світ мало знає таких політкоректних країн, як Сполучені Штати Америки. Тут навіть чорний шоколад не продають – щоб нікого не образити. Це я жартую, звичайно, але є речі, з котрими жартувати не те що не варто, а небезпечно. Одна з таких речей – це американський фемінізм. Чому власне американський? Тому що, на відміну від фемінізму європейського, котрий здебільшого спрямований на здобуття прекрасною половиною людства рівних прав та захист її, прекрасної половини, від домашнього насильства, у США жінки плавно сходять з розуму в цьому пункті.

Всім відомо, як люблять у США посібники з порадами, як зробити життя кращим – "100 порад для мільйонерів-початківців", "Як зліпити ідеального чоловіка", "Що треба, аби стати красунею"… Але справжній витвір американського книжного мистецтва – це "Енциклопедія фемінізму" від письменниці-фантастки Лізи Татл, а також "Феміністичний словник", котрий з радістю пояснить сучасній мешканці США її місце у суспільстві.

От ми, наприклад, звикли цінувати чоловічу галантність. Приємно ж, коли чоловік притримує двері, пропускає уперед, подає руку при виході з транспортного засобу, і такі інші дрібниці, завдяки яким жінка почувається власне жінкою. Для американок такого поняття не існує, і не повинно. Згідно до "Феміністичного словника", "галантність – це засіб для пригнічування, котре робить жінку нездатною вирішувати життєві питання без щоденної допомоги чоловіків". Тобто, така мила примха, як можливість побути поряд з чоловіком ніжною і беззахисною, у американок розцінюється як безумовна слабкість, інфантильність і безвартісність. Адже жінка просто не може поступатись ні в чому цим огидним створінням, котрі (цитую із "Словника") складають "фалократичне суспільство" і взагалі існують, аби всіляко нас принижувати.

Скажіть, кому неприємно, коли на вас звертають увагу на вулиці? Нехай навіть компліменти роблять, – мовляв, яка гарна у вас сукня. У США такий комплімент неодмінно розцінять як сексуальне домагання. "Надмірний зоровий контакт" – так це тут називається, і вважається образливою формою сексуального дезидерату. Одначе, якщо американські чоловіки вважають, що позбудуться проблем, відвертаючи погляд від гарненьких ніжок, то вони помиляються – на цей випадок є поняття "недостатній зоровий контакт", що також є образливою формою сексуального домагання: "якщо мужчина уникає дивитись на жінку, вона може втратити впевненість у собі і навіть відчути фізичну загрозу". То дивитись, чи таки не дивитись?! І якщо вже у США жінкам заборонено робити компліменти, може, американки воліють, аби їх, навпаки, ображали? Це стає актуальним для жінок, котрих у нас називають "крокодилами", а у США це має назву "альтернативна зовнішність". Подивився хтось на "крокодила" – значить, обурливо домагається. Не дивиться ніхто на "крокодила" – ще гірше, бо "крокодил", чого доброго, відчує себе непривабливим. Отак і живуть.

Варто зауважити, що всі ці феміністичні бздури не просто так жіночки на кухні повигадували – закон доскіпливо стежить, аби цих диких догм дотримувались. І, на превеликих жаль і жах мужчин, жінки – а їхня емансипація дійшла до того, що навіть термін "жінка" видається їм образливим, і вони іменують себе… "вагінальними американцями"… так от, жінки тут, без сумніву, мають пріоритет. Звернімося до терміну "боббітектомія – кастрування мужчини на знак протесту проти фалократичного суспільства чи дій конкретного мужчини". Термін отримав назву на честь Лорени Боббіт, котра у далекому 1993 році каструвала свого власного сплячого чоловіка за те, що він жорстоко з нею поводився. І суд присяжних після цього Лорену виправдав! Чи потрібні тут коментарі?

Отак почитаєш "Феміністичний словник", і дах їде: будь-яке створіння чоловічої статі, що досягло статевої зрілості вважається тут "потенційним ґвалтівником"; цілком нормальний, і взагалі-то медичний термін "пеніс" вважається неполіткоректним, бо вказує на відмінність чоловіків від жінок. Мабуть, феміністкам більше до душі, аби всі були гермафродитами і розмножувались перехресним запиленням. Що вже казати про таке улюблене на наших теренах посвистування і прицмокування язиком вслід прекрасній дамі на вулиці – це, бачте, "сексуальне переслідування – несподівана сексуальна увага, що приводить жертву в стан невпевненості і незручності та викликає проблеми в громадських місцях".

Більшість європейських чоловіків вважає таку затію як фемінізм порожньою тратою часу і жіночою вигадкою. Мовляв, розпустились тут, понавигадували бозна-чого. Американці ж тихенько мовчать і поглядають на європейців скоса – подібні думки давно вже не приходять їм до голови… Тому що, якщо ти мав щастя уникнути випадкового надмірного чи недостатнього зорового контакту і врешті спромігся опинитися із "вагінальним американцем" у ліжку, то не поспішай радіти: на цей випадок життя є термін "посткоїтальна незгода – формальний юридичний відгук і опротестування жінкою попередньої згоди на статевий акт після його здійснення". Тобто, був у вас секс, а тоді жінка вирішила, що він (тобто, секс) їй з якихось причин не підійшов, і вона вирішила подати на нещасного коханця позов до суду. Історія знає випадки, коли жіночка позивалась за таке через рік після інциденту. Напевно, не могла вирішити – сподобалось їй, і вона згідна, чи ні. Хоча, чого гріха таїти – навіть уявляти собі секс у Америці чоловікам заборонено без попередньої згоди жінки. Там це називається "умоглядним зґвалтуванням" і карається грошовими штрафами та позбавленням волі…

Хтось, прочитавши все це, посміється, хтось покрутить пальцем біля скроні (і буде правий). Особисто я для себе дещо переглянула пріоритети, і виявилося, що квіти без конкретної причини не лише на восьме березня – це сексуальне домагання, і якщо благовірний не миє після себе посуд, то це хороший привід вдатися до боббіктомії… А тоді сидіти і тішити себе тим, що у тебе є старий добрий американський закон, котрий береже тебе від цих збочених фалосоносіїв, та і взагалі – у тебе просто "гетеросексуальний целібат", дівчинко, і зовсім ніяка не фригідність.

Похожие темы:

Следующая публикация