Вакарчук, Полякова, Бурмака добрыми словами вспоминают "Кузьму" Скрябина

Дата публикации
Просмотры
4406
Поделиться:
WhatsApp
Viber
Вакарчук, Полякова, Бурмака добрыми словами вспоминают "Кузьму" Скрябина

"Кузьма" Скрябин и Оля Полякова / Фото: facebook.com

Трагическая смерть фронтмена группы "Скрябин" стала неожиданной для всех.

В социальных сетях украинские артисты, телеведущие, коллеги "Кузьмы" Скрябина продолжают выражать свои соболезнования и вспоминать Андрея. Для многих он был не просто коллегой, другом, товарищем, а настоящей душой-компании.

"Кузьма" Скрябин / Фото: facebook.com/skryabinofficial

Святослав Вакарчук: "Сьогодні трагічно пішов з життя Кузьма Скрябін...просто неможливо в це повірити...Господи, упокой його душу!".

Тина Кароль: "Светлая память талантливому музыканту, иконе украинского рока. Соболезнования близким, родным и поклонникам".

Оля Полякова: "Я не верю, не верю, не верю! Этого просто не может быть.... Андрюша.... миленький ....тебя любили все, кто хоть раз с тобой пообщался. Жизнелюб, балагур, весельчак, эрудит, меломан, душа любой компании! Человек умеющий разрядить обстановку и снять с любой темы пафос в 3 секунды, благодаря редчайшему чувству юмора... Все эти слова так малы в сравнении с тем, каким Большим ты был! Как же с тобой было весело и интересно! Мы собирались поехать на концерт в Европу... планы... Я и Вадик чувствуем огромную невосполнимую утрату, Скорбим....".

Джамала: "Не верю! не хочу! Не уходи! нет слов :( мои соболезнования близким и всем нам, мы потеряли Человека!".

Мария Бурмака: "Від сьогоднішнього ранку нема Кузьми, і це шок. Такий, шо нема навіть сліз. Горе для рідних, друзів, слухачів.. А для таких як я -це обірвалось паралельне життя поряд. Все творче життя десь поряд був Кузьма, його пісні, його жарти. І чуєте, ніколи музиканти справді не бувають по різні боки барикад!! Є ситуаціі, є обставини, є якісь домовленості, коли всі все розуміють.. А саме музикантів хочуть протиставити одне одному!! Не робіть цього ніколи, чуєте?!! Це так фальшиво виглядає перед лицем трагедіі і горя. Музиканти не вмирають. "На даху добре дивитися в небо..". Ти з нами назавжди, Андрію. Спочивай із миром. Пелиху там привіт передавай".

Алена Мозговая: "Кузьміч, все пам'ятаєм... місця щасливих людей... скілько є згадати... назавжди ти в моїй пам'яті... красивий, розумний, талановитий, іронічний... покойся з миром, кучеревий...".

Ани Лорак: "Мої співчуття родині чудового музиканта, який своєю творчістю зробив вагомий вклад у становлення української музики... Талановитий, харизматичний і завжди позитивний - Кузьма Скрябін... Ти назавжди в наших серцях...".

Алексей Мочанов: "Люди как корабли... Андрюха... Брат... Братишка... Как же так??? !!! ... Война, жизнь на пределе, "Я, Победа и Берлин..." А ты — в ДТП по дороге домой... Люблю тебя, Кузя. Непростой ты, вредный самборский Волчара. Но горечь утраты — невосполнимая... Пустота... Остались после тебя Старі Фотографii ... Моя любимая простая душевная честная песня... Такая же, как ты, Брат... До встречи. Там — ещё споём.Покойся с миром. R.I.P.".

Диля: "Сумно... #Скрябін" и опубликовал архивное фото с другом.

"Кузьма" Скрябин и Диля / Фото: facebook.com

Читайте также: Андрей "Кузьма" Скрябин. Каким мы его помним

Маша Собко: "Как же так ?!?! Утро было таким солнечным... До этой новости... Вечная память...".

Анатолий Анатолич: "Жена рыдает. Кузьмы больше нет. Он был удивительно родным для многих. Даже для тех, кто не был с ним знаком лично".

Наталья Валевская: "Андрюша, Господь забрал тебя!!! В это не хочется верить, сто раз перепроверяли информацию, но это все-таки правда... Наша семья тебя запомнит невероятным весельчаком, жизнерадостным, в Шансе ты для меня был наставником, любящим свою страну, своих друзей, свою семью. Твои песни будут любить и помнить миллионы поклонников, ты оставил отличную музыку. Выражаем семье благодарность за Андрея и соболезнования Самые глубокие...Вечная память! Царство Небесное!".

Alloise: "Андрей. R.I.P. Не лайкайте ж вы хоть".

Мика Ньютон: "Скільки раз бачились і завжди сміялись.... Просто говорили.... Душа..... Як сумноооо...".

"Кузьма" Скрябин и Мика Ньютон / Фото: facebook.com

Катя Осадчая: Це жахлива втрата... Я не хотіла писати банальних слів, тому що горе - річ інтимна. Але я подумала, що маю сказати, яким знаю та люблю Андрія.
Він ніби сказав нам всім: "Чуваки, ви тут без мене розберетеся! І не треба шмигати носами, і розводити патетику.." Точно пожартував ще б якось, як вміє тільки Кузьма.
Андрій з тих артистів, хто за всі роки ніколи не збивався на зіркову хворобу або бодай натяк на втрату здорової самоіронії та самокритики. Він завжди знає, що несе світу і не робить з цього "велике діло", він просто гарно робить свою справу і доносить до нас зі сцени ті слова, які він хотів аби ми чули. Я захоплююся його позицією та відчуттям світу. Він сам завжди каже, що панк по натурі. Таких вільних від шаблонів людей нам дуже бракує.
Кілька років тому ми знімали інтерв'ю в Барселоні. Андрій мене так смішив, що я питання не могла ставити. А потім ми сиділи в квартирі всією знімальною групою, пили і сміялися. Ми багато разів домовлялися зустрітися поза знімальним майданчиком, але все не виходило. У мене стискається серце від розуміння, що потрібно писати в минулому часі, але поки не можу.
Андрію, чесно, ми будемо пробувати не шморгати носами, але всім нам буде дуже сумно без тебе. Ми любимо тебе!".

Соломия Витвицкая: "Веселий та самоіронічний...в той же час прямий та чесний. І звернення до політиків у Скрябіна були дуже болючими. Він був неймовірною людиною і талановитим артистом. Його любили українці.
А нинішній ранок розпочався новиною про його загибель у ДТП...страшно, що йдуть кращі. І що не лише на війні гинуть люди.

"Кузьма" Скрябин и Соломия Витвицкая / Фото: facebook.com

Це фото зроблено менше року тому. Ми з Кузьмою вели нагородження найстильніших львів'ян, а потім пофотографувалися з усіма Вітвіцькими, котрі змогли на той момент там бути. Запам'ятаю його усміхненим та відкритим. Нам залишаються багато його пісень. Співчуваю рідним!!! Ми ще для ТСН.Особливе знімали батьків. Вони завжди чекали Андрія у гості. Вічна пам'ять...важко повірити".

Группа ТНМК: "Андрій "Кузьма" Кузьменко, R.I.P. Страшні часи. Страшенні втрати".

Напомним, сегодня лидер группы "Скрябин" разбился в ДТП на Днепропетровщине. Андрей возвращался с концерта в честь 25-летия группы "Скрябин".

Следующая публикация