ЛЄ-2023/24

Фінал

Матч Аталанта – Баєр (22:00, 22.05.24)
Матч
Аталанта
Аталанта
3
Баєр
Баєр
0
Час начала матча

1/2 фіналу
(Матчи ответы)

Матч Аталанта – Олімпік Марсель (22:00, 09.05.24)
Матч
Аталанта
Аталанта
3
Олімпік Марсель
Олімпік Марсель
0
Час начала матча
Матч Баєр – Рома (22:00, 09.05.24)
Матч
Баєр
Баєр
2
Рома
Рома
2
Час начала матча

1/2 фіналу
(Первые матчи)

Матч Олімпік Марсель – Аталанта (22:00, 02.05.24)
Матч
Олімпік Марсель
Олімпік Марсель
1
Аталанта
Аталанта
1
Час начала матча
Матч Рома – Баєр (22:00, 02.05.24)
Матч
Рома
Рома
0
Баєр
Баєр
2
Час начала матча

1/4 фіналу
(Матчи ответы)

Матч Аталанта – Ліверпуль (22:00, 18.04.24)
Матч
Аталанта
Аталанта
0
Ліверпуль
Ліверпуль
1
Час начала матча
Матч Вест Гем – Баєр (22:00, 18.04.24)
Матч
Вест Гем
Вест Гем
1
Баєр
Баєр
1
Час начала матча
Матч Олімпік Марсель – Бенфіка (22:00, 18.04.24)
Матч
Олімпік Марсель
Олімпік Марсель
1
Бенфіка
Бенфіка
0
Час начала матча
Матч Рома – Мілан (22:00, 18.04.24)
Матч
Рома
Рома
2
Мілан
Мілан
1
Час начала матча

1/4 фіналу
(Первые матчи)

Матч Баєр – Вест Гем (22:00, 11.04.24)
Матч
Баєр
Баєр
2
Вест Гем
Вест Гем
0
Час начала матча
Матч Бенфіка – Олімпік Марсель (22:00, 11.04.24)
Матч
Бенфіка
Бенфіка
2
Олімпік Марсель
Олімпік Марсель
1
Час начала матча
Матч Ліверпуль – Аталанта (22:00, 11.04.24)
Матч
Ліверпуль
Ліверпуль
0
Аталанта
Аталанта
3
Час начала матча
Матч Мілан – Рома (22:00, 11.04.24)
Матч
Мілан
Мілан
0
Рома
Рома
1
Час начала матча

1/8 фіналу
(Матчи ответы)

Матч Вільярреал – Олімпік Марсель (19:45, 14.03.24)
Матч
Вільярреал
Вільярреал
3
Олімпік Марсель
Олімпік Марсель
1
Час начала матча
Матч Рейнджерс – Бенфіка (19:45, 14.03.24)
Матч
Рейнджерс
Рейнджерс
0
Бенфіка
Бенфіка
1
Час начала матча
Матч Вест Гем – Фрайбург (19:45, 14.03.24)
Матч
Вест Гем
Вест Гем
5
Фрайбург
Фрайбург
0
Час начала матча
Матч Славія Прага – Мілан (19:45, 14.03.24)
Матч
Славія Прага
Славія Прага
1
Мілан
Мілан
3
Час начала матча
Матч Ліверпуль – Спарта Прага (22:00, 14.03.24)
Матч
Ліверпуль
Ліверпуль
6
Спарта Прага
Спарта Прага
1
Час начала матча
Матч Брайтон – Рома (22:00, 14.03.24)
Матч
Брайтон
Брайтон
1
Рома
Рома
0
Час начала матча
Матч Аталанта – Спортинг Лісабон (22:00, 14.03.24)
Матч
Аталанта
Аталанта
2
Спортинг Лісабон
Спортинг Лісабон
1
Час начала матча
Матч Баєр – Карабах (22:00, 14.03.24)
Матч
Баєр
Баєр
3
Карабах
Карабах
2
Час начала матча

1/8 фіналу
(Первые матчи)

Матч Спортинг Лісабон – Аталанта (19:45, 06.03.24)
Матч
Спортинг Лісабон
Спортинг Лісабон
1
Аталанта
Аталанта
1
Час начала матча
Матч Спарта Прага – Ліверпуль (19:45, 07.03.24)
Матч
Спарта Прага
Спарта Прага
1
Ліверпуль
Ліверпуль
5
Час начала матча
Матч Рома – Брайтон (19:45, 07.03.24)
Матч
Рома
Рома
4
Брайтон
Брайтон
0
Час начала матча
Матч Карабах – Баєр (19:45, 07.03.24)
Матч
Карабах
Карабах
2
Баєр
Баєр
2
Час начала матча
Матч Олімпік Марсель – Вільярреал (22:00, 07.03.24)
Матч
Олімпік Марсель
Олімпік Марсель
4
Вільярреал
Вільярреал
0
Час начала матча
Матч Бенфіка – Рейнджерс (22:00, 07.03.24)
Матч
Бенфіка
Бенфіка
2
Рейнджерс
Рейнджерс
2
Час начала матча
Матч Фрайбург – Вест Гем (22:00, 07.03.24)
Матч
Фрайбург
Фрайбург
1
Вест Гем
Вест Гем
0
Час начала матча
Матч Мілан – Славія Прага (22:00, 07.03.24)
Матч
Мілан
Мілан
4
Славія Прага
Славія Прага
2
Час начала матча

Стикові матчі
(Матчи ответы)

Матч Тулуза – Бенфіка (19:45, 22.02.24)
Матч
Тулуза
Тулуза
0
Бенфіка
Бенфіка
0
Час начала матча
Матч Ренн – Мілан (19:45, 22.02.24)
Матч
Ренн
Ренн
3
Мілан
Мілан
2
Час начала матча
Матч Фрайбург – Ланс (19:45, 22.02.24)
Матч
Фрайбург
Фрайбург
3
Ланс
Ланс
2
Час начала матча
Матч Карабах – Брага (19:45, 22.02.24)
Матч
Карабах
Карабах
2
Брага
Брага
3
Час начала матча
Матч Рома – Феєноорд (22:00, 22.02.24)
Матч
Рома
Рома
1
Феєноорд
Феєноорд
1
Час начала матча
Матч Спарта Прага – Галатасарай (22:00, 22.02.24)
Матч
Спарта Прага
Спарта Прага
4
Галатасарай
Галатасарай
1
Час начала матча
Матч Олімпік Марсель – Шахтар Донецьк (22:00, 22.02.24)
Матч
Олімпік Марсель
Олімпік Марсель
3
Шахтар Донецьк
Шахтар Донецьк
1
Час начала матча
Матч Спортинг Лісабон – Янг Бойз (22:00, 22.02.24)
Матч
Спортинг Лісабон
Спортинг Лісабон
1
Янг Бойз
Янг Бойз
1
Час начала матча

Стикові матчі
(Первые матчи)

Матч Феєноорд – Рома (19:45, 15.02.24)
Матч
Феєноорд
Феєноорд
1
Рома
Рома
1
Час начала матча
Матч Галатасарай – Спарта Прага (19:45, 15.02.24)
Матч
Галатасарай
Галатасарай
3
Спарта Прага
Спарта Прага
2
Час начала матча
Матч Шахтар Донецьк – Олімпік Марсель (19:45, 15.02.24)
Матч
Шахтар Донецьк
Шахтар Донецьк
2
Олімпік Марсель
Олімпік Марсель
2
Час начала матча
Матч Янг Бойз – Спортинг Лісабон (19:45, 15.02.24)
Матч
Янг Бойз
Янг Бойз
1
Спортинг Лісабон
Спортинг Лісабон
3
Час начала матча
Матч Бенфіка – Тулуза (22:00, 15.02.24)
Матч
Бенфіка
Бенфіка
2
Тулуза
Тулуза
1
Час начала матча
Матч Мілан – Ренн (22:00, 15.02.24)
Матч
Мілан
Мілан
3
Ренн
Ренн
0
Час начала матча
Матч Ланс – Фрайбург (22:00, 15.02.24)
Матч
Ланс
Ланс
0
Фрайбург
Фрайбург
0
Час начала матча
Матч Брага – Карабах (22:00, 15.02.24)
Матч
Брага
Брага
2
Карабах
Карабах
4
Час начала матча

Тур 6/6

Матч Юніон Сент-Жіллуаз – Ліверпуль (19:45, 14.12.23)
Матч
Юніон Сент-Жіллуаз
Юніон Сент-Жіллуаз
2
Ліверпуль
Ліверпуль
1
Час начала матча
Матч ЛАСК – Тулуза (19:45, 14.12.23)
Матч
ЛАСК
ЛАСК
1
Тулуза
Тулуза
2
Час начала матча
Матч Ренн – Вільярреал (19:45, 14.12.23)
Матч
Ренн
Ренн
2
Вільярреал
Вільярреал
3
Час начала матча
Матч Панатінаїкос – Маккабі Хайфа (19:45, 14.12.23)
Матч
Панатінаїкос
Панатінаїкос
1
Маккабі Хайфа
Маккабі Хайфа
2
Час начала матча
Матч Рома – Шериф (19:45, 14.12.23)
Матч
Рома
Рома
3
Шериф
Шериф
0
Час начала матча
Матч Славія Прага – Серветт (19:45, 14.12.23)
Матч
Славія Прага
Славія Прага
4
Серветт
Серветт
0
Час начала матча
Матч Баєр – Мольде (19:45, 14.12.23)
Матч
Баєр
Баєр
5
Мольде
Мольде
1
Час начала матча
Матч Карабах – Геккен (19:45, 14.12.23)
Матч
Карабах
Карабах
2
Геккен
Геккен
1
Час начала матча
Матч Вест Гем – Фрайбург (22:00, 14.12.23)
Матч
Вест Гем
Вест Гем
2
Фрайбург
Фрайбург
0
Час начала матча
Матч Олімпіакос Пірей – ТСЦ (22:00, 14.12.23)
Матч
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
5
ТСЦ
ТСЦ
2
Час начала матча
Матч Аякс – АЕК Афіни (22:00, 14.12.23)
Матч
Аякс
Аякс
3
АЕК Афіни
АЕК Афіни
1
Час начала матча
Матч Брайтон – Олімпік Марсель (22:00, 14.12.23)
Матч
Брайтон
Брайтон
1
Олімпік Марсель
Олімпік Марсель
0
Час начала матча
Матч Бетіс – Рейнджерс (22:00, 14.12.23)
Матч
Бетіс
Бетіс
2
Рейнджерс
Рейнджерс
3
Час начала матча
Матч Аріс Лімасол – Спарта Прага (22:00, 14.12.23)
Матч
Аріс Лімасол
Аріс Лімасол
1
Спарта Прага
Спарта Прага
3
Час начала матча
Матч Спортинг Лісабон – Штурм (22:00, 14.12.23)
Матч
Спортинг Лісабон
Спортинг Лісабон
3
Штурм
Штурм
0
Час начала матча
Матч Ракув – Аталанта (22:00, 14.12.23)
Матч
Ракув
Ракув
0
Аталанта
Аталанта
4
Час начала матча

Група A

КомандаИВНПЗМПМРМО
Вест Гем
Вест Гем
6501104+615
Фрайбург
Фрайбург
6402177+1012
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
62131114-37
ТСЦ
ТСЦ
6015619-131

Група B

КомандаИВНПЗМПМРМО
Брайтон
Брайтон
6411105+513
Олімпік Марсель
Олімпік Марсель
63211410+411
Аякс
Аякс
61231013-35
АЕК Афіни
АЕК Афіни
6114612-64

Група C

КомандаИВНПЗМПМРМО
Рейнджерс
Рейнджерс
632186+211
Спарта Прага
Спарта Прага
631297+210
Бетіс
Бетіс
630397+29
Аріс Лімасол
Аріс Лімасол
6114713-64

Група D

КомандаИВНПЗМПМРМО
Аталанта
Аталанта
6420124+814
Спортинг Лісабон
Спортинг Лісабон
6321106+411
Штурм
Штурм
611449-54
Ракув
Ракув
6114310-74

Група E

КомандаИВНПЗМПМРМО
Ліверпуль
Ліверпуль
6402177+1012
Тулуза
Тулуза
632189-111
Юніон Сент-Жіллуаз
Юніон Сент-Жіллуаз
622258-38
ЛАСК
ЛАСК
6105612-63

Група F

КомандаИВНПЗМПМРМО
Вільярреал
Вільярреал
641197+213
Ренн
Ренн
6402136+712
Маккабі Хайфа
Маккабі Хайфа
612339-65
Панатінаїкос
Панатінаїкос
6114710-34

Група G

КомандаИВНПЗМПМРМО
Славія Прага
Славія Прага
6501174+1315
Рома
Рома
6411124+813
Серветт
Серветт
6123413-95
Шериф
Шериф
6015517-121

Група H

КомандаИВНПЗМПМРМО
Баєр
Баєр
6600193+1618
Карабах
Карабах
631279-210
Мольде
Мольде
6213121207
Геккен
Геккен
6006317-140

Бомбардиры

ПозицияИгрокКомандаИЗМЗП
1
Габон
П'єр-Емерік Обамеянг
ФК Олімпік Марсель
Олімпік Марсель
14103
2
Бельгія
Ромелу Лукаку
ФК Рома
Рома
1470
3
Італія
Джанлука Скамакка
ФК Аталанта
Аталанта
1360
4
Бразилія
Жуан Педро
ФК Брайтон
Брайтон
864
5
Гана
Мохаммед Кудус
ФК Вест Гем
Вест Гем
1050
6
Бразилія
Жуніньо
ФК Карабах
Карабах
1050
7
Австрія
Міхаель Грегоріч
ФК Фрайбург
Фрайбург
1050
8
Чехія
Патрік Шик
ФК Баєр
Баєр
1350
9
Нігерія
Адемола Лукман
ФК Аталанта
Аталанта
1350
10
Єгипет
Мохамед Салах
ФК Ліверпуль
Ліверпуль
1051

В тренде