ЛК-2023/24

Фінал

Матч Олімпіакос Пірей – Фіорентина (22:00, 29.05.24)
Матч
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
-
Фіорентина
Фіорентина
-
Час начала матча

1/2 фіналу
(Матчи ответы)

Матч Брюгге – Фіорентина (19:45, 08.05.24)
Матч
Брюгге
Брюгге
1
Фіорентина
Фіорентина
1
Час начала матча
Матч Олімпіакос Пірей – Астон Вілла (22:00, 09.05.24)
Матч
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
2
Астон Вілла
Астон Вілла
0
Час начала матча

1/2 фіналу
(Первые матчи)

Матч Астон Вілла – Олімпіакос Пірей (22:00, 02.05.24)
Матч
Астон Вілла
Астон Вілла
2
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
4
Час начала матча
Матч Фіорентина – Брюгге (22:00, 02.05.24)
Матч
Фіорентина
Фіорентина
3
Брюгге
Брюгге
2
Час начала матча

1/4 фіналу
(Матчи ответы)

Матч Лілль – Астон Вілла (19:45, 18.04.24)
Матч
Лілль
Лілль
2
Астон Вілла
Астон Вілла
1
Час начала матча
Матч Фіорентина – Вікторія Пльзень (19:45, 18.04.24)
Матч
Фіорентина
Фіорентина
2
Вікторія Пльзень
Вікторія Пльзень
0
Час начала матча
Матч ПАОК – Брюгге (22:00, 18.04.24)
Матч
ПАОК
ПАОК
0
Брюгге
Брюгге
2
Час начала матча
Матч Фенербахче – Олімпіакос Пірей (22:00, 18.04.24)
Матч
Фенербахче
Фенербахче
1
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
0
Час начала матча

1/4 фіналу
(Первые матчи)

Матч Вікторія Пльзень – Фіорентина (19:45, 11.04.24)
Матч
Вікторія Пльзень
Вікторія Пльзень
0
Фіорентина
Фіорентина
0
Час начала матча
Матч Олімпіакос Пірей – Фенербахче (19:45, 11.04.24)
Матч
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
3
Фенербахче
Фенербахче
2
Час начала матча
Матч Астон Вілла – Лілль (22:00, 11.04.24)
Матч
Астон Вілла
Астон Вілла
2
Лілль
Лілль
1
Час начала матча
Матч Брюгге – ПАОК (22:00, 11.04.24)
Матч
Брюгге
Брюгге
1
ПАОК
ПАОК
0
Час начала матча

1/8 фіналу
(Матчи ответы)

Матч Вікторія Пльзень – Серветт (19:45, 14.03.24)
Матч
Вікторія Пльзень
Вікторія Пльзень
0
Серветт
Серветт
0
Час начала матча
Матч ПАОК – Динамо Загреб (19:45, 14.03.24)
Матч
ПАОК
ПАОК
5
Динамо Загреб
Динамо Загреб
1
Час начала матча
Матч Фенербахче – Юніон Сент-Жіллуаз (19:45, 14.03.24)
Матч
Фенербахче
Фенербахче
0
Юніон Сент-Жіллуаз
Юніон Сент-Жіллуаз
1
Час начала матча
Матч Фіорентина – Маккабі Хайфа (19:45, 14.03.24)
Матч
Фіорентина
Фіорентина
1
Маккабі Хайфа
Маккабі Хайфа
1
Час начала матча
Матч Астон Вілла – Аякс (22:00, 14.03.24)
Матч
Астон Вілла
Астон Вілла
4
Аякс
Аякс
0
Час начала матча
Матч Брюгге – Мольде (22:00, 14.03.24)
Матч
Брюгге
Брюгге
3
Мольде
Мольде
0
Час начала матча
Матч Лілль – Штурм (22:00, 14.03.24)
Матч
Лілль
Лілль
1
Штурм
Штурм
1
Час начала матча
Матч Маккабі Тель-Авів – Олімпіакос Пірей (22:00, 14.03.24)
Матч
Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
1
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
6
Час начала матча

1/8 фіналу
(Первые матчи)

Матч Аякс – Астон Вілла (19:45, 07.03.24)
Матч
Аякс
Аякс
0
Астон Вілла
Астон Вілла
0
Час начала матча
Матч Мольде – Брюгге (19:45, 07.03.24)
Матч
Мольде
Мольде
2
Брюгге
Брюгге
1
Час начала матча
Матч Олімпіакос Пірей – Маккабі Тель-Авів (19:45, 07.03.24)
Матч
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
1
Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
4
Час начала матча
Матч Штурм – Лілль (19:45, 07.03.24)
Матч
Штурм
Штурм
0
Лілль
Лілль
3
Час начала матча
Матч Динамо Загреб – ПАОК (22:00, 07.03.24)
Матч
Динамо Загреб
Динамо Загреб
2
ПАОК
ПАОК
0
Час начала матча
Матч Маккабі Хайфа – Фіорентина (22:00, 07.03.24)
Матч
Маккабі Хайфа
Маккабі Хайфа
3
Фіорентина
Фіорентина
4
Час начала матча
Матч Юніон Сент-Жіллуаз – Фенербахче (22:00, 07.03.24)
Матч
Юніон Сент-Жіллуаз
Юніон Сент-Жіллуаз
0
Фенербахче
Фенербахче
3
Час начала матча
Матч Серветт – Вікторія Пльзень (22:00, 07.03.24)
Матч
Серветт
Серветт
0
Вікторія Пльзень
Вікторія Пльзень
0
Час начала матча

Стикові матчі
(Матчи ответы)

Матч Гент – Маккабі Хайфа (19:00, 21.02.24)
Матч
Гент
Гент
1
Маккабі Хайфа
Маккабі Хайфа
1
Час начала матча
Матч Лудогорець – Серветт (19:45, 22.02.24)
Матч
Лудогорець
Лудогорець
0
Серветт
Серветт
1
Час начала матча
Матч Динамо Загреб – Бетіс (19:45, 22.02.24)
Матч
Динамо Загреб
Динамо Загреб
1
Бетіс
Бетіс
1
Час начала матча
Матч Слован Братислава – Штурм (22:00, 22.02.24)
Матч
Слован Братислава
Слован Братислава
0
Штурм
Штурм
1
Час начала матча
Матч Айнтрахт Франкфурт – Юніон Сент-Жіллуаз (22:00, 22.02.24)
Матч
Айнтрахт Франкфурт
Айнтрахт Франкфурт
1
Юніон Сент-Жіллуаз
Юніон Сент-Жіллуаз
2
Час начала матча
Матч Ференцварош – Олімпіакос Пірей (22:00, 22.02.24)
Матч
Ференцварош
Ференцварош
0
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
1
Час начала матча
Матч Легія Варшава – Мольде (22:00, 22.02.24)
Матч
Легія Варшава
Легія Варшава
0
Мольде
Мольде
3
Час начала матча
Матч Буде-Глімт – Аякс (19:45, 22.02.24)
Матч
Буде-Глімт
Буде-Глімт
1
Аякс
Аякс
2
Час начала матча

Стикові матчі
(Первые матчи)

Матч Штурм – Слован Братислава (19:45, 15.02.24)
Матч
Штурм
Штурм
4
Слован Братислава
Слован Братислава
1
Час начала матча
Матч Юніон Сент-Жіллуаз – Айнтрахт Франкфурт (19:45, 15.02.24)
Матч
Юніон Сент-Жіллуаз
Юніон Сент-Жіллуаз
2
Айнтрахт Франкфурт
Айнтрахт Франкфурт
2
Час начала матча
Матч Олімпіакос Пірей – Ференцварош (19:45, 15.02.24)
Матч
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
1
Ференцварош
Ференцварош
0
Час начала матча
Матч Мольде – Легія Варшава (19:45, 15.02.24)
Матч
Мольде
Мольде
3
Легія Варшава
Легія Варшава
2
Час начала матча
Матч Серветт – Лудогорець (22:00, 15.02.24)
Матч
Серветт
Серветт
0
Лудогорець
Лудогорець
0
Час начала матча
Матч Бетіс – Динамо Загреб (22:00, 15.02.24)
Матч
Бетіс
Бетіс
0
Динамо Загреб
Динамо Загреб
1
Час начала матча
Матч Аякс – Буде-Глімт (22:00, 15.02.24)
Матч
Аякс
Аякс
2
Буде-Глімт
Буде-Глімт
2
Час начала матча
Матч Маккабі Хайфа – Гент (22:00, 15.02.24)
Матч
Маккабі Хайфа
Маккабі Хайфа
1
Гент
Гент
0
Час начала матча

Тур 6/6

Матч Легія Варшава – АЗ Алкмаар (19:45, 14.12.23)
Матч
Легія Варшава
Легія Варшава
2
АЗ Алкмаар
АЗ Алкмаар
0
Час начала матча
Матч Зриньські – Астон Вілла (19:45, 14.12.23)
Матч
Зриньські
Зриньські
1
Астон Вілла
Астон Вілла
1
Час начала матча
Матч Генк – Чукарички (19:45, 14.12.23)
Матч
Генк
Генк
2
Чукарички
Чукарички
0
Час начала матча
Матч Ференцварош – Фіорентина (19:45, 14.12.23)
Матч
Ференцварош
Ференцварош
1
Фіорентина
Фіорентина
1
Час начала матча
Матч ПАОК – ГІК (19:45, 14.12.23)
Матч
ПАОК
ПАОК
4
ГІК
ГІК
2
Час начала матча
Матч Абердін – Айнтрахт Франкфурт (19:45, 14.12.23)
Матч
Абердін
Абердін
2
Айнтрахт Франкфурт
Айнтрахт Франкфурт
0
Час начала матча
Матч Лудогорець – Нордшелланд (19:45, 14.12.23)
Матч
Лудогорець
Лудогорець
1
Нордшелланд
Нордшелланд
0
Час начала матча
Матч Фенербахче – Спартак Трнава (19:45, 14.12.23)
Матч
Фенербахче
Фенербахче
4
Спартак Трнава
Спартак Трнава
0
Час начала матча
Матч Слован Братислава – Олімпія Любляна (22:00, 14.12.23)
Матч
Слован Братислава
Слован Братислава
1
Олімпія Любляна
Олімпія Любляна
2
Час начала матча
Матч Лілль – Клаксвік (22:00, 14.12.23)
Матч
Лілль
Лілль
3
Клаксвік
Клаксвік
0
Час начала матча
Матч Маккабі Тель-Авів – Гент (22:00, 14.12.23)
Матч
Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
3
Гент
Гент
1
Час начала матча
Матч Зоря – Брейдаблік (22:00, 14.12.23)
Матч
Зоря
Зоря
4
Брейдаблік
Брейдаблік
0
Час начала матча
Матч Вікторія Пльзень – Астана (22:00, 14.12.23)
Матч
Вікторія Пльзень
Вікторія Пльзень
3
Астана
Астана
0
Час начала матча
Матч Динамо Загреб – Балкані (22:00, 14.12.23)
Матч
Динамо Загреб
Динамо Загреб
3
Балкані
Балкані
0
Час начала матча
Матч Брюгге – Буде-Глімт (22:00, 14.12.23)
Матч
Брюгге
Брюгге
3
Буде-Глімт
Буде-Глімт
1
Час начала матча
Матч Лугано – Бешикташ (22:00, 14.12.23)
Матч
Лугано
Лугано
0
Бешикташ
Бешикташ
2
Час начала матча

Група А

КомандаИВНПЗМПМРМО
Лілль
Лілль
6420102+814
Слован Братислава
Слован Братислава
631287+110
Олімпія Любляна
Олімпія Любляна
620449-56
Клаксвік
Клаксвік
611459-44

Група B

КомандаИВНПЗМПМРМО
Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
6501149+515
Гент
Гент
6411167+913
Зоря
Зоря
62131011-17
Брейдаблік
Брейдаблік
6006518-130

Група C

КомандаИВНПЗМПМРМО
Вікторія Пльзень
Вікторія Пльзень
660091+818
Динамо Загреб
Динамо Загреб
6303105+59
Балкані
Балкані
611437-44
Астана
Астана
6114413-94

Група D

КомандаИВНПЗМПМРМО
Брюгге
Брюгге
6510153+1216
Буде-Глімт
Буде-Глімт
6312118+310
Бешикташ
Бешикташ
6114714-74
Лугано
Лугано
6114614-84

Група E

КомандаИВНПЗМПМРМО
Астон Вілла
Астон Вілла
6411127+513
Легія Варшава
Легія Варшава
6402106+412
АЗ Алкмаар
АЗ Алкмаар
6204712-56
Зриньські
Зриньські
6114610-44

Група F

КомандаИВНПЗМПМРМО
Фіорентина
Фіорентина
6330146+812
Ференцварош
Ференцварош
624096+310
Генк
Генк
623185+39
Чукарички
Чукарички
6006216-140

Група G

КомандаИВНПЗМПМРМО
ПАОК
ПАОК
65101610+616
Айнтрахт Франкфурт
Айнтрахт Франкфурт
6303117+49
Абердін
Абердін
6132101006
ГІК
ГІК
6024717-102

Група H

КомандаИВНПЗМПМРМО
Фенербахче
Фенербахче
64021311+212
Лудогорець
Лудогорець
64021111012
Нордшелланд
Нордшелланд
6312177+1010
Спартак Трнава
Спартак Трнава
6015315-121

Бомбардиры

ПозицияИгрокКомандаИЗМЗП
1
Марокко
Аюб Ель-Каабі
ФК Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
8102
2
Ізраїль
Еран Захаві
ФК Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
881
3
Хорватія
Бруно Петкович
ФК Динамо Загреб
Динамо Загреб
1074
4
Бельгія
Ханс Ванакен
ФК Брюгге
Брюгге
1261
5
Норвегія
Фредрік Гульбраннсен
ФК Мольде
Мольде
450
6
Швеція
Беньямін Нюгрен
ФК Нордшелланд
Нордшелланд
650
7
Ізраїль
Дор Перец
ФК Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
850
8
Англія
Оллі Воткінс
ФК Астон Вілла
Астон Вілла
1250
9
Нігерія
Гіфт Орбан
ФК Гент
Гент
851
10
Туреччина
Юсуф Язиджи
ФК Лілль
Лілль
1051

В тренде