"Ще будуть непрості часи": Голубовська розповіла про зростання важких хворих і чого далі очікувати від коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
3943
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Ще будуть непрості часи": Голубовська розповіла про зростання важких хворих і чого далі очікувати від коронавірусу

Фото: УНІАН

Ще не все у нас позаду, каже інфекціоністка Ольга Голубовська.

В Україні збільшується кількість важких хворих на COVID-19. Лікарні завантажені молодими пацієнтами, від коронавірусної хвороби вмирають подружжя, а медики вже просто виснажені. Про це розповіла інфекціоністка, докторка медичних наук Ольга Голубовська.

"Велика питома вага важких хворих зростає. Звичайно, зараз набагато легше, немає такого напливу хворих, але відділення перевантажені важкими і дуже важкими хворими, молодими людьми до 50 років, гинуть сімейні пари, нескінченні трагедії, втомлений персонал, що працює вже на автоматизмі і важко, зі сльозами на очах переживає втрати... Особливо раптові, особливо несправедливі і непередбачувані. Важкі сни і будні, наповнені горем", - розповідає лікарка на своїй сторінці у Facebook.

Інфекціоністка каже, що іноді дуже складно передбачити, яким буде перебіг COVID-19.

"Ніколи не знаєш напевно, чому одному допомагає, іншому - ні, чому хтось несподівано вижив, а інший раптово помер, чому цей, з групи ризику, зовсім трошки похворів, а цей, худий і молодий, вже місяць як на ШВЛ. Щось ми, звичайно, знаємо і багато зараз можемо, але буває дуже складно передбачити і вплинути на невблаганний розвиток хвороби", - каже лікарка.

На думку Ольги Голубовської, ситуація з коронавірусом в Україні ще погіршиться.

"Бережіть себе і своїх близьких. Не піддавайте зайвому ризику. Ще не все у нас позаду, ще будуть непрості часи. Сподіваюся, недовго", - підсумувала інфекціоністка.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні існує ризик спалаху четвертої хвилі коронавірусу через "індійський" штам.

Читайте також: Коронавірус в Україні сьогодні: статистика на 11 травня

Як українці провели свята та чи варто очікувати сплеску захворюваності на коронавірус після травневих

Як українці провели свята та чи варто очікувати сплеску захворюваності на коронавірус після травневих
Наступна публікація