Секс рятує від серцевого нападу

Регулярний секс може запобігти серцевим приступам і навіть врятувати вам життя.

Спеціалісти Британського фонду з вивчення серця запевняють, що регулягні заняття сексом можуть запобігти серцевим нападам і навіть врятувати життя.


Як стверджують вчені, при відсутності повноцінного інтимного життя серцевий м'яз втрачає можливість тренуватися на витривалість. В той же час, серйозне заняття спортом може стати небезпечним, коли зріла людина веде малорухомий спосіб життя. А от вправи на ниві любовних утіх на серцево-судинну систему не дають критичного навантаження, а навпаки -- піднімають тонус судин, зміцнюють їхні стінки та нормалізують кровяний тиск.

Люди, які хоча б двічі на тиждень мають сексуальні навантаження, в два рази більше захищені від сердечного приступу, ніж ті, хто залишаються пасивними.
Між тим, за останні роки все менше чоловіків Об'єднаного Королівства проявляють зацікавлення до інтимної сфери життя, натомісць в Ізраїлі інтерес до сексу не зникає, а навіть вищий, ніж у європейських чоловіків, зате можливість ним зайнятися часто не відповідає бажанням.

Ізраїльські сексологи впевнені, що незалежно від причин імпотенцію можна вилікувати в 95% випадків. Інколи проблема вирішується дуже швидко – чоловік потребує «дозаправки» тестостерона (чоловічого статевого гормону), від якого залежать статева функція та сексуальний потяг. Якщо ж причина інша, то існує ще 11 ефективних методів лікування. 

Вчені переконані, що сьогодні ні вік, ні захворювання не є абсолютними перешкодами для повноцінного сексу, оскільки існують спеціальні програми відновлення чоловічих функцій для хворих діабетом, гіпертонією і хворобами серця.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: