Секс серед дітей

Дослідження американських учених доводять, що секс не шкодить душевному здоров'ю дітей старше 15 років.

Такі результати опублікує American Journal of Sociology. Тим часом, проведені раніше дослідження підтверджували, що підліткова статева активність може привести до згубних емоційних наслідків. В той же час недавній аналіз, проведений Енн Мейер, доцентом соціології в Університеті Міннесоти, показав, що більш за інших схильні до депресії і низької самооцінки дівчата, що вперше займалися сексом до 15 років, і хлопці – до 14.

Посилаючись на базу даних про здоров'я американських 8563 підлітків з 9-го по 12-ий класи в середині 1990-х, Мейер порівняла душевне здоров'я підлітків, що були незайманими під час навчання, із здоров'ям підлітків, що втратили невинність під час навчання.

Серед тих, хто займався сексом, були всього на 14% більше випадків депресій і зниження самооцінки. Якщо говорити про депресію, це відносно скромне зростання. На 86% підлітків це не сильно позначилося, відзначають соціологи.

Інші дослідження давали раніше здійснений інші результати. Так, аналіз, заснований на даних 1996 року і дослідженнях 6500 підлітків, встановив, що  підлітки, які живуть статевим життям з більшою вірогідністю схильні до депресії і з меншою вірогідністю відчувають себе щасливими, чим підлітки, що не займаються сексом. Нове дослідження вже розкритикували прихильники ідеї "секс тільки після весілля".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: