Секс та рівень інтелекту

Американські вчені відмічають занижену сексуальну активність у підлітків із занадто високим чи занадто низьким рівнем IQ.

Закохані
Фото - flickr.com
Недавно проведені в Сполучених Штатах дослідження сексуальної активності підлітків виявили зв'язок між невинністю і рівнем інтелекту. 

Виявилось, що сексуальне життя середньостатистичних підлітків активніше, ніж у їх однолітків-інтелектуалів або ровесників з низьким IQ. 

Так, згідно з результатами дослідження, серед підлітків обох статей з показниками IQ нижче 70 або вище 110, більше шансів зустріти незайманих, ніж серед їх друзів з середніми показниками.

Професор Річард Удрі з університету Північної Кароліни, що очолював дослідницькі роботи, повідомляє, що вірогідність, що середньостатистичний підліток веде сексуальне життя, вище в 5 разів, ніж чим у підлітка-інтелектуала. 

Згідно з результатами опитування, серед хлопців з низькими показниками IQ в сексуальних контактах зізналися 36,7%; серед тих, чий IQ перевищує 110 одиниць - 29,2%; у той же час для молодих людей з показником IQ від 70 до 100 одиниць сексом займалися 39,8%. 

Згідно з даними Центру по контролю за охороною здоров'я населення США, 80% чоловіків і 75% жінок втрачають цноту у віці 19 років. 

В той же час дані офіційного дослідження Центру по контролю і запобіганню хворобам США свідчать, що чотири відсотки жителів США у віці від 20 до 59 років жодного разу в своєму житті не займалися сексом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: