Шанс для недоношених дітей

Рівно місяць виповнився сьогодні близняткам Єлизаветі й Анастасії, які народилися на 23-му тижні вагітності.

Рівно місяць виповнився сьогодні близняткам Єлизаветі й Анастасії. Ці діти – унікальні, вони народилися в 1-му Миколаївському пологовому будинку на 23-му тижні вагітності -за норми 40-к.

Важила кожна із сестричок - менше 600-т грамів. За 30 днів - малюки трохи підросли. Коли і як їсти та дихати за малечу вже місяць, вирішують сучасні апарати.Утім, лікарі у своїх прогнозах і досі вкрай стримані.

З такими маленькими дітьми в Миколаївському відділенні інтенсивної терапії ще справи не мали. Та й для всієї України цей випадок унікальний: рятувати діточок вагою близько 500 грамів почали лише в цьому році. Не вистачає ані сучасного обладнання, ані медикаментів, ані кваліфікованих фахівців. На виходжування близняток кинули усі сили. І сьогодні усім колективом святкують маленьку перемогу - місяць від дня народження дівчаток.

Зараз утримання немовлят обходиться батькам щонайменше в 200 гривень на день. А протягом першого тижня на препарати довелося викласти понад 3 тисячі доларів. Для них це довгоочікувані малята – через стан здоров'я іншого шансу мати власних дітей у подружжя може й не бути. Лікарі ж батьків поки надто не обнадіюють. Кажуть – за світовою статистикою виживає менше половини таких малюків. Втім сподіваються, маленькі Єлизавета та Анастасія, попри все, таки житимуть.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: