Шанс для недоношених дітей

Рівно місяць виповнився сьогодні близняткам Єлизаветі й Анастасії, які народилися на 23-му тижні вагітності.

Рівно місяць виповнився сьогодні близняткам Єлизаветі й Анастасії. Ці діти – унікальні, вони народилися в 1-му Миколаївському пологовому будинку на 23-му тижні вагітності -за норми 40-к.

Важила кожна із сестричок - менше 600-т грамів. За 30 днів - малюки трохи підросли. Коли і як їсти та дихати за малечу вже місяць, вирішують сучасні апарати.Утім, лікарі у своїх прогнозах і досі вкрай стримані.

З такими маленькими дітьми в Миколаївському відділенні інтенсивної терапії ще справи не мали. Та й для всієї України цей випадок унікальний: рятувати діточок вагою близько 500 грамів почали лише в цьому році. Не вистачає ані сучасного обладнання, ані медикаментів, ані кваліфікованих фахівців. На виходжування близняток кинули усі сили. І сьогодні усім колективом святкують маленьку перемогу - місяць від дня народження дівчаток.

Зараз утримання немовлят обходиться батькам щонайменше в 200 гривень на день. А протягом першого тижня на препарати довелося викласти понад 3 тисячі доларів. Для них це довгоочікувані малята – через стан здоров'я іншого шансу мати власних дітей у подружжя може й не бути. Лікарі ж батьків поки надто не обнадіюють. Кажуть – за світовою статистикою виживає менше половини таких малюків. Втім сподіваються, маленькі Єлизавета та Анастасія, попри все, таки житимуть.

ВідеоУ недоношених дітей є шанс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: