Сидяча робота

Сидяча робота набагато шкідливіша, ніж вважалося раніше.

Сидяча робота набагато небезпечніша, ніж вважалося раніше. Такого висновку, як пише Washington ProFile, дійшли дослідники з Університету Міссурі.

Вони аналізували процеси, що протікають в організмах істот (людей, свиней і мишей), що ведуть, в основному, малорухливий спосіб життя. При цьому піддослідних тварин штучно обмежували в русі.

Як виявилося, сидіння (під час роботи, розмов по телефону, перегляду телепрограм, читання) не лише призводить до набору зайвої ваги. В організмі людини або тварини, які тривалий час не рухаються, починаються метаболічні процеси, що призводять до появи серйозних ризиків для її здоров'я - до розвитку серцево-судинних захворювань і діабету.

Традиційно у США медики рекомендують людям, що ведуть малорухливий спосіб життя, 5 разів на тиждень хоча б по півгодини займатися спортом.

Проте вчені з Університету Міссурі вважають, що такого навантаження явно не достатньо, для того, щоб компенсувати проблеми, викликані сидінням.

Автори дослідження дійшли висновку, що для успіху достатньо зробити простий крок – робити щось не сидячи, а стоячи. Вони, наприклад, пропонують відмовитися від письмового столу й користуватися конторкою, за якою можна заповнювати документи стоячи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: