Сміх лікує - доводять японські клоуни

Сміх лікує - доводять в Україні японські клоуни. І навідалися до хворих на рак - житомирських дітей.

Маленькі пацієнти у шпиталі –потребують не лише медичної допомоги, а й психологічної реабілітації. Найкращий ефект дає АРТ-терапія.

В одну мить палата перетворюється на арену цирку. Такого нашестя клоунів та ще й іноземних тут не бачили. Між циркачами та маленькими пацієнтами немає мовного бар'єра - практично одразу стає гамірно й весело, а головне чути дитячий сміх.

Для дітей з такими діагнозами звичайно потрібно такі зустрічі. Розвага якась, веселіше жити після цього, настрій піднімається.

Веселити дітей приїхали з Японії клоуни Рой і Мітто. В Україні вони вперше. У себе на батьківщині по дитячих лікарнях виступають вже 10 років. Розповідають, спочатку було надзвичайно важко - іноді після виступів навіть плакали. Проте, з часом зрозуміли - їхні ліки особливі.

Діти вони в принципі однакові, але українські діти вперше бачать клоунів у палатах, тому почуваються ніяково. Але в принципі, вони нічим не відрізняються від японських дітей.

Тривале перебування у лікарняному ліжку оптимізму не додає. Тож, сум та поганий настрій у маленьких пацієнтів часті гості. Зустріч із клоунами - твердять лікарі - дуже яскрава подія, яка принесе малюкам ефективну емоційну розраду.

Клоуни в лікарнях вперше з’явилися в Америці. А ось у Європі в лікувальних закладах є навіть штатні клоуни. Медики констатують, що після такої сміхотерапії ефективність лікування зростає в кілька разів.

ВідеоСміх лікує - доводять японські клоуни (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: