Перейти до змісту

Сочі-2014: українська гірськолижниця встановила особистий рекорд на Олімпіадах (11 фото)

"Золото" і "бронзу" у супергіганті завоювали австрійки, "срібло" виграла німкеня. Українка Богдана Мацьоцька посіла 27-е місце.

гірськолижниці у супергіганті
Reuters
Призова трійка у супергіганті - Хоьфль-Ріш, Феннінгер, Хосп
На Олімпіаді в Сочі гірськолижниці розіграли медалі у супергіганті.

"Золото" виграла австрійка Анна Феннінгер. "Срібло" завоювала триразова олімпійська чемпіонка німкеня Марія Хьофль-Ріш. "Бронза" дісталася австрійці Ніколь Хосп, для якої це друга медаль в Сочі і третя в кар'єрі.

Українка Богдана Мацьоцька посіла 27-е місце серед 50-ти учасниць. Вона програла чемпіонці 6.06 секунд.

Це найкращий результат 24-річної українки на Олімпіадах. У Ванкувері Богдана була 44-ю у гігантському слаломі і 37-ю у слаломі.

Варто зазначити, лиш 31-й спортсменці вдалося фінішувати на дуже важкій трасі у гірськолижному комплексі "Роза Хутор". 18 спортсменок зійшли з траси, серед них і титуловані швейцарки Домінік Гізін і Елізабет Гьоргль.