Володарі Інтернету

Люди в усьому світі тішаться своїми домашніми улюбленцями та публікують їхні кумедні світлини та відео у соціальних мережах. Утім, дехто з чотирилапих має значно більшу популярність, ніж їхні пухнасті товариші. ТСН.ua вирішив підняти вам настрій та зібрав найвеселіші та найцікавіші історії, фото, відео та коуби з ТОП-кицьками Інтернету.

Грампі

Найвідомішою завдяки своїй незвичній зовнішності стала світла кицька з блакитними очима та темними вухами Grumpy (Грампі, "Сердита Кицька").

За словами власниці тваринки, подібна зовнішність пов'язана з її вродженою карликовістю та неправильним прикусом – через це кішка постійно виглядає невдоволеною чи засмученою. Свою популярність Грампі отримала понад два роки тому, коли рідний брат її власниці опублікував світлину з сердитим котом на сайті Reddit.
Після цього у незвичної тварини з'явилася ціла армія фанатів: в аккаунті Грампі у Facebook більше семи мільйонів підписників, в Instagram за нею стежать близько півмільйона фоловерів, а в Twitter у Grumpy Cat близько 250 тисяч фанатів.
До того ж, кицька з'являлася на обкладинках відомих друкованих видань, зокрема, Wall Street Journal. Також сердита мордочка Грампі засвітилася на тисячах мемів та фотожаб, а також у рекламі корму для тварин.

Шіронеко

Повним антиподом сердитого Грампі є японський котик на прізвисько Shironeko (Шіронеко, "Білий кіт"). Ця тварина виглядає найщасливішою у світі і ніби постійно посміхається та примружує очі. Шіронеко, якому нещодавно виповнилося аж 13 років, дозволяє своєму власникові наряджати себе та спокійно тримає різні речі на голові.
Шіронеко також є дуже популярним, а відео, де щасливе котеня тримає на голові фрукти, квіти та консерви для тварин набирають на відеохостингу YouTube мільйони переглядів.

Атчум

Популярність мережевих корифеїв Грампі та Шіронеко потроху відвойовує французький суперволохатий кіт Атчум. Ця тварина має гормональний розлад – гіпертрихоз, а тому в неї значно довші вуса та шерсть, ніж в інших чотирилапих . Тому незвичний кіт швидше нагадує волохатого пса.
Атчум вже встиг завести сторінки у соціальних мережах. В нього понад 30 тисяч підписників у Facebook та більше 20 тисяч прихильників в Instagram. Окрім цього, в нього є свій офіційний сайт та сторінка на відеохостигну YouTube.
Статті про онлайн-зірку волохатого Атчума з'являлися у багатьох відомих світових виданнях, зокрема сторінках видання People у рубриці про тварин.

Снупі

Своїми величезними очима та іграшковою зовнішністю мережу вразила японська короткошерста кішечка Снупі (Snoopy). За чотири роки свого життя чотирилапа тварина стала справжньою зіркою – славу вона отримала після публікації її знімків в китайській соціальній мережі Weibo.

Через два місяці кількість її шанувальників вже налічувала кілька десятків тисяч , а господарці тварини довелося створити її сторінки у соціальних мережах Facebook та Instagram. Там у кицьки сотні тисяч шанувальників.
Прості фото Снупі у буденному житті її власниця розбавляє портретами кицьки у кумедних та іноді навіть гламурних костюмах – на домашню улюбленицю одягають смішні капелюхи, плаття і навіть прикраси.

Гамільтон

Серед топових тварин мережі опинився і вусатий кіт-хіпстер Гамільтон. Дві білі плямки на його мордочці нагадують закручені чоловічі вуса, які свого часу були дуже популярні серед модників.
Господар Гамільтона знайшов його на вулиці в американському місті Сан-Франциско і просто закохався в його незвичну зовнішність. Пізніше він створив сторінки тварини у соціальних мережах.
У Facebook котом-хіпстером цікавляться понад 100 тисяч людей, а в Instagram в нього понад 180 тисяч підписників. Власник кота комік Джей Стоун навіть жартома заявляв, що ніколи не зможе конкурувати з вусами свого улюбленця.

Сем

Справжньою зіркою завдяки своїй незвичній зовнішності став і американський кіт зі смішними бровами на прізвисько Сем. Він був кошеням-безхатьком і застряг між двома будинками у Нью-Йорку.

Протягом чотирьох днів добрі люди намагалися нагодувати та напоїти тваринку, однак вона не могла рушити з місця. Тоді господарі одного з будинків, неподалік якого і знайшли кошеня, вирішили прихистити його. Назвали білого пухнастика з двома чорними смужками Сем – на честь кота відомого художника Енді Уорхола.
Господарі Сема завели його сторінку у Facebook та Instagram і він став дуже популярним. Наразі в нього понад 650 тисяч шанувальників у соціальних мережах та є свій власний сайт. Його світлини друкували відомі видання з усього світу, а незвичайна мордочка Сема прикрасила не одну благодійну компанію зі збору коштів на притулки для тварин.

Фукумару

Мила та зворушлива історія трапилася з біленьким котом з різними очима та старенькою жінкою на ім'я Міса ще у 1999 році у Японії. Старенька знайшла тваринку у своєму сараї незадовго після смерті свого чоловіка. Білосніжного кошеня японка назвала Фукумару, сподіваючись,що бог удачі Фуку принесе їй успіх на все життя.
Між Місао та Фукумару виникли надзвичайно теплі та зворушливі відносини, а онучка літньої японки, - Мійеко Іхара – знімала їхню історію на свій фототоапарат. Фукумару супроводжувала бабусю Місао і цілий день проводила з нею – допомагала у господарстві, розважала, приймала ванну та навіть спала поруч зі своєю господинею.
Онучка Місао надрукувала фотокнигу, присвячену дружбі літньої жінки та незвичайного кота, яку назвала "Велика матуся Мисао та кіт Фукумару». Тепер душевними світлинами з життя літньою жінки і кота можуть помилуватися люди с усього світу.

Боб

Ще одним котом, який отримав всесвітню популярність, став рудий чотирилапий безпритульний на прізвисько Боб. Ще у 2007 у муніципальній оселі в Лондоні його перестрів 33-річний наркозалежний музикант Джеймс Боуен.

У тварини була величезна рана і чоловік взявся вилікувати рудого кота. На курс антибіотиків для нового друга Боуен витрачав фактично всі гроші, які заробляв виступами на вулиці. Втім, він стверджував, що завжди любив котів, тому не шкодував ані пенсу.
Попри це, британець не планував забирати кота до себе. Втім, тварина сама зробила свій вибір і одного дня прослідувала за музикантом до його оселі. Так Боуен та Боб почали жити разом та заробляти на життя вуличними співами. Разом з рудим товаришем музикант почав отримувати за виступи втричі більше грошей, а небайдужі перехожі приносили тварині різна смаколики та в'язані шарфи.
Боуен відкладав гроші і випустив низку книг, які присвятив своєму коту. Завдяки зворушливій дружбі з чотирилапим музикант зав'язав з наркотиками і повністю змінив своє життя.

У рудого Боба, як і в інших популярних котів, є свої сторінки у соцмережах Facebook та Twitter, в яких сотні тисяч шанувальників.

Мару

Якщо інші коти стали відомими завдяки незвичній зовнішності чи якійсь надзвичайній історії, то японський чудо-кіт Мару прославився через свою любов до паперових коробок та пакетів. Прізвисько чотирилапого переводиться з японської як "круг", або "круглий", що цілком відповідає комплекції інтернет-улюбленця.
Кіт породи скоттіш-райт народився ще у 2007 році і обзавівся сотнями тисяч шанувальників з усього світу через свої кумедні відео на YouTube. Найпопулярніше з них за життя Мару назбирало близько 21 мільйона переглядів. На ньому кіт спить у кумедних позах, грає зі своєю господинею та залазить у різні коробки та пакети.
Хазяйка кумедної тварини під псевдонімом випустила книгу на честь свого улюбленця і веде його блог японською мовою.

Ліл Баб

Особливою зовнішністю відрізняється і американська кішечка на прізвисько Ліл Баб (Lil Bub). Тваринка народилася із вродженою карликовістю і страждає від цілої низки захворювань. У тваринки дуже короткі лапки, зовсім немає зубів і постійно звисає язик. Крихітна Ліл не може бігати і стрибати, однак завдяки своїм турботливим господарям почуває себе прекрасно.
Американець Майк Брідавскі прихистив незвичайну кішку і зробив її популярною. Тваринка знімалася у документальному фільму "Ліл Баб і друзі" разом з сумною кицькою Грампі. Також у Ліл є свої сторінки фактично у всіх відомих соціальних мережах і свій сайт, на обкладинці якого кішка примружує одне око.
Власник чотирилапої з користю використовує її славу та збирає гроші на благо чинність. Наразі завдяки Ліл Баб її господар зібрав понад 100 тисяч доларів для безпритульних та хворих тварин.