СЕКРЕТ
"Кіборг" з позивним "Секрет" - боєць житомирської 95-ї окремої аеромобільної бригади Збройних сил України, брав участь в обороні Донецького аеропорту. Уже рік, як він не повертався додому у відпустку. Усі його думки залишаються на війні.

"Секрет" опинився на війні в 19 років. Після служби в армії він перезимував вдома і в травні вирішив піти захищати Батьківщину. Дуже довго призивався, але офіцери та знайомі допомогли, тому вже в 20 років він потрапив в АТО.

Повертатися додому "Секрет" поки не збирається. Каже, що воюватиме до кінця. Він розповів про найважчі для нього дні в Донецькому аеропорті, про свій рідний дім, мотивацію та свого командира.
Мабуть, перші два-три дні оборони аеропорту були найважчими. Чого? Бо в таких ситуаціях ми до цього не були. Інколи навіть паніка находила від безвиході. Перші три дні було страшно. Був такий момент, що я навіть документи спалив.
На мою думку, у захисті Донецького аеропорту не потрібно було грати від оборони. Ми тільки оборонялися і більше нічого не робили. Потрібно було робити ще щось, намагатися подавити та захопити вогневі точки супротивника. Ми їх просто подавляли, а захвату не було.
Молитва дуже допомагала в аеропорту. Там я вперше і вивчив усі молитви…
Такого командира, як мій, я не бачив. Були б усі такі командири, то, можливо, уже б і виграли війну.
У мене немає ні сім'ї, ні коханої. Не вистачає часу, та й якось не виходить. Тут усі мої думки й про інше я не думаю. Рано мені ще до сім'ї, мабуть.
ПОГЛЯД З АЕРОПОРТУ