На думку редакції він, по-перше, це один з найкрасивіших смартфонів, які сьогодні можна купити. По-друге, один з найбільш технологічних. Потужне начиння поєднується з вражаючим дизайном, головне в якому - вигнутий безрамковий екран. Він шикарний і викликає вау-ефект.

Якщо вас цікавлять саме технічні параметри смартфона, то з ними можна ознайомитися на сайті Samsung, я ж хочу більше розповісти про те, як все працює і які безмежні можливості перед вами відкриває Galaxy S8.

Ми всі звикли, що телефон - це в першу чергу, щоб була крута камера, щоби можна було погратися в улюблені іграшки, посерфити в соцмережах, запостити фото, проте, коли в руки потрапляє Samsung Galaxy S8, одразу розумієш, що це не просто черговий смарфтон, а цілий всесвіт можливостей, які прагнуть до нескінченності.

Смартфон обтічної форми зручно тримати в руці, ширина пристрою рівно така, щоб можна було дістати великим пальцем до іконки на протилежному краю екрану. І це чудово. Зазвичай, телефони з діагоналлю екрана 5 дюймів і вище просто неосяжні і весь час доводиться придумувати нову методику перехоплення.

Але в Samsung Galaxy S8+ все інакше, а тут 6,2-дюймвий Super AMOLED, між іншим. Однак, Samsung все продумав до дрібниць. За рахунок симетричного дизайну і ергономіки смартфоном нам було дуже зручно користуватися навіть однією рукою.

Крім того, на допомогу приходить вигнутий екран: за бажання можна включити виклик панелі бокового екрану Edge, задавши персональний список функцій і додатків, що викликаються легким дотиком пальця.

На такому екрані можна з комфортом подивитися широкоформатний фільм, побачити більше деталей на фото або прочитати лонгрід з меншим скролінгом. Плюс завдяки такому екрану можна працювати одразу в декількох додатках - наприклад дивитися відео в YouTube і паралельно коментувати це з друзями у месенджері.

А ще, ви не знайдете механічної кнопки "Додому". Тепер вона стала віртуальною і переїхала на екран. При натисканні вона відгукується аналогічно до класичної.

Загалом дизайн підкорює з першого погляду своєю невагомістю, легкістю, викликаючи асоціації з басейном-Інфініті, де поверхня води йде за горизонт, у нескінченність. Без перебільшень, в руках тримаєш витвір мистецтва.

Знімання фото і відео в Samsung Galaxy S8 + перетворюються в суцільну розвагу або демонстрацію можливостей профі. Майстри об'єктиву оцінять вбудовані технології в частині фокусування і стабілізації - рухомі об'єкти виходять чіткими, навіть в темряві.

Для найкращої композиції можна вибрати довжину фокусу, а більш просунуті можуть включити режим зйомки "Про" і далі гратися з витримкою, експозицією й іншими функціями.

Не можуть не радувати селфі з кумедними анімованими стікерами. Тут величезна різноманітність анімованих масок і вони вбудовані прямо в додаток "Камера". А ось декілька фото, знятих на камеру Galaxy S8 +.

Водночас любителів відео приємно здивує можливість знімати ролики з роздільною здатністю 4К. Якщо докласти уяви і трошки художнього смаку, без проблем можна робити короткометражні фільми.

Такі функції, як розпізнавання обличчя, вибір режиму знімання і вбудовані фільтри, можна навіть не згадувати: у флагмані Samsung вони є за замовчуванням.

Зазначу лише, що управляти камерою вкрай зручно: налаштовувати функції, перемикатися між передньою і задньою камерою, міняти наближення можна одним рухом пальця, а за необхідності камера знімає за допомогою голосового керування.
Samsung пропонує одразу декілька варіантів розблокування телефону. Найкрутіші з них - сканер райдужної оболонки ока і розпізнавання обличчя. Можна, звичайно ж, обрати і класичні варіанти - сканер відбитка пальцю, пінкод або малюнок.

Але сканування райдужної оболонки, як на мене - одна з найбезпечніших систем біометричної ідентифікації серед доступних на смартфонах. Протестована на всіх колегах, чужим очам не вдалося розблокувати телефон.

І ще, маленький бонус від Samsung - з'явилася "секретна папка". Це безпечне сховище для всіх особистих даних, банківської інформації та цифрових копій важливих документів, наприклад, таких, як паспорт.

Можливо, комусь це здасться неважливим, але особисто мене порадували акустичні можливості Samsung Galaxy S8 +. У машині, побажавши послухати улюблену пісню і не знайшовши USB-шнура для підключення до автомобільної аудіосистеми, я просто включила музику на смартфоні. І була приємно здивована звучанням.

Унікальна особливість новинки - персональний асистент Bixby. За задумом, він має стати інтелектуальним віртуальним помічником, підлаштовуватися під власника, з голосовим управлінням і функціями доповненої реальності.

Схоже, на сьогодні Samsung реалізував тільки частину функціональності Bixby. Наприклад, наразі доступна камера доповненої реальності з можливістю розпізнавання зображень у кадрі. Наприклад, камеру можна навести на об'єкт і отримати про нього коротку інформацію.

Це дає зрозуміти, що надалі функціонал Bixby тільки розширюватиметься. Наприклад, під час подорожі можна буде навести камеру на об'єкт і отримати про нього вичерпну інформацію. Це може стати чудовим замінником нудного гіда.

В майбутнє Bixby закладений величезний потенціал і його навіть можна навчати в спеціальній лабораторії. Однак всі ці можливості стануть доступними тільки після оновлення системи.

Серйозність намірів підкреслює і той факт, що для Bixby на корпусі смартфона виділена окрема механічна кнопка, яку не можна перепризначити. Поки що помічник підтримує лише англійську і корейську мови.
Раніше у мене не було досвіду спілкування з фітнес-додатками, тому встановлений за замовчуванням Samsung Health вразив широкими можливостями.

Заміряти пульс, насичення киснем, оцінити рівень стресу і порахувати кількість пройдених кроків S8 може за допомогою вбудованих датчиків, для цього навіть не потрібен фітнес-браслет. Так, наприклад, протягом дня, рівень мого стресу змінювався тричі. І що найхарактерніше, в моєму випадку показники не брешуть.

Як я і казала на самому початку, Samsung Galaxy S8 - один з найкрасивіших смартфонів, які сьогодні можна купити. Більш того, один з найбільш технологічних. Тут потужне начиння поєднується з крутим дизайном. І так, зовсім забула, батарея при активному використанні смартфона, спокійно витримує цілий день. Та й заряджається швидко.