Черновецький в молодості працював таксистом і писав дисертацію про боротьбу з корупцією

Черновецький в молодості працював таксистом і писав дисертацію про боротьбу з корупцією

Леонід Черновецький / Фото: news2000.org.ua

"Гроші" довели, що втримати Черновецького при владі може лише його потяг до корупції, якою він цікавиться ще зі студентської лави.

Мер Києва Леонід Черновецький має потяг до корупції з юних років. Про це дізналися журналісти проекту "Гроші ", погортавши сторінки дисертації столичного очільника.

Черновецький, який розпочав свою долю мільйонера із таксування "ВАЗ 2106 ", вивчив все про шляхи незаконного збагачення і методи боротьби з корупцією. Заодно вивчив і як уникнути відповідальності. Юридична освіта та робота банкіром цьому посприяли – він розбагатів миттєво.

А от допоміг більше розбагатіти Черновецькому нині обвинувачений у шахрайстві пастор церкви "Посольство Боже" Сандей Аделаджа. Колишні слуги Черновецького стверджують, що їхній хазяїн був дуже наївним і довірливим, а якраз Аделаджа його спровокував до махінацій.

Проте психологи кажуть, що сам Черновецький – дуже розумна людина. І його амплуа "дурника " – не більше, як прикриття для серйозних справ: банк, земельні та квартирні махінації та ін. І одночасно – запевнення, що він не любить розкоші.

Вивести "на чисту воду " мера намагався Луценко, але зараз в Луценка інші клопоти. А сам Черновецький, який раніше майже щодня позував перед телекамерами, тепер так рідко з'являється на публіці.

Опозиція твердить, що столичний мер готується подати заяву про відставку, якщо за нього візьмуться правоохоронці. І тоді владі доведеться проводити нові вибори в столиці.

Читайте також:

Через пробки в Києві Черновецький пересів на вертоліт

Азаров наказав мерам не бути схожими на Черновецького

Кияни ініціювали референдум про відставку Черновецького

Черновецький убезпечив себе від переслідування, але активи у нього відберуть

Черновецький в молодості працював таксистом

Черновецький в молодості працював таксистом

Повʼязані теми:

Наступна публікація