Чиновники використовують Євро-2012, щоб відбирати в українців землю

Чиновники використовують Євро-2012, щоб відбирати в українців землю

В українців відбиратимуть землю для "суспільних потреб" / Фото: Сегодня

Користуючись кількома законами та майбутнім футбольним чемпіонатом, українські чиновники незаконно відбирають в українців землю.

Українські чиновники вигадали схему, яка дозволяє незаконно відбирати в громадян землю. "Гроші" з'ясували, що для цього несумлінні держслужбовці користуються Євро-2012, яке пройде в Україні.

Виявилося, що для корумпованих чиновників найлегше організувати спортивні змагання і, прикриваючись ними, відбирати в людей землю. Заради цієї мети навіть було ухвалено спеціальний закон про суспільні потреби.

Згідно чинному законодавству, чиновники мають право викинути будь-кого з його землі, якщо вона їм до вподоби. В такому разі під прикриттям суспільних потреб на приватну власність можуть прийти будівельники, а помешкання, яке там знаходиться, можуть знести.

Львів'янка Валентина Бобенчик вже місяць воює з будівельниками на своїй землі. Через її власність має пролягати дорога до нового львівського стадіону. Для суспільних потреб у місцевих мешканців фактично забирають майже півсотні приватизованих гектарів землі. Разом із тим, будуватимуть тут, швидше за все, інфраструктуру до Євро - дороги, парковки тощо.

У людей влада примусово викуповує землю, причому за дуже заниженою ціною - 625 гривень за сотку. Вартість занижена щонайменше у 65 разів. В тих, хто не погодився продати, місцева влада погрожує забрати власність безкоштовно.

Під загрозою опинилися люди не лише на Львівщині - конфіскація землі загрожує і мешканцям Київської області, й іншим містам євро.

Чиновники, які вправно для себе використовують закон, і таким чином незаконно і за безцінь забирають в людей землю.

Більше дізнайтеся з відео.

Читайте також:

В українців примусово відбиратимуть землю "для суспільних потреб"

Новий Житловий кодекс: українців примусово виселятимуть з квартир

З Нового року чиновникам уріжуть зарплати й пенсії

Чиновники використовують Євро-2012, щоб відбирати в українців землю

Чиновники використовують Євро-2012, щоб відбирати в українців землю

Повʼязані теми:

Наступна публікація