"Чорні рієлтери" відбирають в українців квартири за пляшку пива

"Чорні рієлтери" відбирають в українців квартири за пляшку пива

"Чорні рієлтери" відбирають в українців квартири за пляшку пива

Проект "Гроші" виявив "чорних рієлтерів" та з'ясував, як вони діють. Виявилося, квартиру можна відібрати навіть за пляшку пива.

 Проект "Гроші" знайшов цілу низку жертв "чорних рієлтерів". Виявляється, шахраї можуть відібрати в людини квартиру навіть за пляшку пива й, крім того, становлять загрозу їхньому життю.

Дві жертви шахраїв, знайдені журналістами, вже померли, ще один ошуканий доживає свої дні в притулку. Втім, затримувати організаторів афер правоохоронці не поспішають. Деякі з них навіть прикриваються знайомством з попереднім президентом України.

Юрій Петров дожив останні дні у тубдиспансері. Без квартири він залишився після того, як сусід переконав його написати довіреність на житло. Відразу після підписання міліція обшукала квартиру та знайшла в ній героїн.

Юрія Гребинського викрали невідомі. Через це він втратив не тільки житло, а ще й здоров'я. Не витримало серце після афери "чорних рієлтерів" і в Григорія Тихоневича.

Трьох жертв цих квартирних афер поєднує одне. Всі вони самотні люди, і саме на таких полюють шахраї. У групі ризику літні люди, а також наркомани, алкоголіки та психічно хворі. "Чорні рієлтери" полюють саме на них. І цілеспрямовано збирають про них інформацію. Її джерелом може стати навіть вулиця та вигляд неприбраного балкону.

Про ваше майно абсолютно все знає держава. І це знання можна купити у ЖЕКах, паспортних, адресних столах, бюро технічної інвентаризації.

Крім того, квартиру можна "купити" за звичайну пляшку пива. Журналісти "Грошей" провели експеримент - роздавали пиво на вулиці та просили за нього розписатися. Кілька людей розписалися на фактично порожніх папірцях, а отже, стали потенційними жертвами шахраїв.

Читайте також:

На вулицях Києва на водіїв чатують шахраї

У США викрили найбільшу медичну аферу в історії за участю українців

SMS та віруси: найпоширеніші способи мобільного шахрайства

Українці здають снаряди на металобрухт

Українці здають снаряди на металобрухт

Повʼязані теми:

Наступна публікація