Митрополит Володимир оселився у розкішкому маєтку на Печерських пагорбах

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Митрополит Володимир оселився у розкішкому маєтку на Печерських пагорбах

Митрополит УПЦ МП Володимир / Фото: УНІАН

Вітчизняні патріархи обирають для себе фешенебельні заміські маєтки, де тільки земельні ділянки вартують сотні тисяч доларів.

Митрополит УПЦ МП Володимир мешкає у фешенебельному маєтку на Печерських пагорбах в Києві, де лише земельна ділянка вартує 5 мільйонів гривень.

Цю землю патріарх буквально "вирвав з-під носа" спадкоємця роду Береговенків, Віктора Семеновича, розповів сам переможений. На гребені приватизації чоловік пішов до міськради, щоб узаконити родинне багатство, але йому прийшло повідомлення, що ділянку вже приватизували. Із цього печерського пагорба що до Хрещатика, що до парламенту з урядом - пішки хвилин із десять.

Шість років ошуканий дідусь судився з церковними високо посадовцями, щоб повернути своє. А на сьомий рік раптом згорів його будинок. Відтоді у фамільних редутах офіційно оселилися нові господарі.

Давній супротивник Володимира, глава УПЦ КП Філарет також полюбляє елітні келії, дізналися "Гроші". У нього під Києвом навіть не один будинок. Охороняють нерухомість охороняють по всіх канонах. У дворі собака, а у маєтку - злий охоронець.

Читайте також:

Головний комуніст України Симоненко оселився у розкішному маєтку

Митрополит УПЦ МП Володимир їздить на "Мерседесі" за півтора мільйони

Українських в'язнів годують гниллю та жуками

В елітному домі, де живе генпрокурор, борг за комуналку тягне на рекорд

Де насправді живуть патріархи?

Де насправді живуть патріархи?

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація