Наркоманія в Україні: купити "кайф" у міліціонерів легше, ніж хліб у магазині

Наркоманія в Україні: купити "кайф" у міліціонерів легше, ніж хліб у магазині

За рівнем зловживання наркотиків Україна займає одну з провідних позицій в Європі. Щорічно число наркозалежних збільшується на 10-15%. За рік тільки ринок ін'єкційних наркотиків складає майже 6 мільярдів.

Наркотики заполонили всю Україну, особливо Київ, а українські міліціонери, які оптом та в роздріб продають їх не бояться нікого, навіть президента.

Такий висновок зробили журналісти програми "Гроші" через півроку після того, як пролунав наказ Януковича перекрити наркоканали, яким смертельне зілля потрапило на стіл самому главі держави.

"Наркотики сьогодні купити легше, аніж буханець хліба", - розповів "Грошам" колишній наркоман Влад.

За скромними підрахунками під регулярним кайфом уже майже мільйон українців. Але, у вени країни невидима рука вперто вводить усе нові й нові дози. Наркобізнес для тих, хто в долі – звичайний бізнес. Нічого особистого.

Секрети довголіття аптечного бізнесу відомі кожному наркоману. Курку, яка несе золоті яйця, уже давно взяла під крило українська міліція.

"Є схема "кришування", коли вони беруть долю. Приїжджають. Є схема, коли вони десь вилучають велику партію наркотиків, привозять своєму "баризі" і отримують з цього долю. Коли був наркоманом, я для них готував наркотик, вони мені давали інгредієнти. Просили приготувати мене наркотик, щоб вони могли потім підкидувати його людям, які у змозі заплатити", - розповів колишній наркоман Павло.

Для тих, хто шукає легких шляхів, останніми роками таким місцем стали нічні клуби. За даними комітету контролю за наркотиками, в нічних клубах продають 80 відсотків завезеного або вітчизняного зілля.

За даними на минулий рік Росія та Україна займають перші місця у світі за кількістю споживання героїну. В Україні одна доза героїну коштує майже 1000 гривень.

Для більш дорослого наркотика - героїну і схема продажу серйозніша. Продавець завжди за кадром. Тому і розрахунок - на відстані. Клієнт поповнює вказаний телефонний рахунок або переказує електронні гроші через систему веб-мані. Лише тоді анонімний співрозмовник назве адресу схованки.

Правоохоронні органи, якщо вони працюють досить успішно, вилучають з незаконного обігу 12-17 відсотків наркотичних засобів.

"Скільки тон отрути щороку перетинає Україну, а що залишається тут – можна лише здогадуватися", - розводять руками борці з наркомафією.

Зазаначимо, за рівнем зловживання наркотиків Україна займає одну з провідних позицій в Європі. Щорічно число наркозалежних збільшується на 10-15%. За рік тільки ринок ін'єкційних наркотиків складає майже 6 мільярдів. Разом з кокаїном та маріхуаною це понад 15 мільярдів.

Читайте також:

Білоруського опозиціонера затримали в Україні за наркотики

На Полтавщині лікар виписував небіжчикам рецепти на наркотики

У Януковича спалили наркотики, які купила адміністрація президента

Наркоманія в Україні: купити "кайф" у міліціонерів легше, ніж хліб у магазині

Наркоманія в Україні: купити "кайф" у міліціонерів легше, ніж хліб у магазині

Повʼязані теми:

Наступна публікація