Невиїзна Тимошенко живе в розкішному палаці поруч із Ющенком та Азаровим

Тимошенко, яка раніше стверджувала, що розкішні умови життя необхідні їй для роботи, до цього часу не почала жити скромніше.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко їздить на броньованому мерседесі, прописана у двокімнатній квартирі у Дніпропетровську, а живе під підпискою про невиїзд в орендованому палаці, по сусідству зі своїми "заклятими друзями" - Миколою Азаровим та Віктором Ющенком.

Сама Тимошенко переконує - королівські хороми у елітному королівстві для обраних вона лише винаймає. У кого саме Тимошенко винаймає цей палац - досі величезна таємниця. Місцеві лише посміхаються: для таких делікатних справ у багатих та знаменитих друзів та родичів завжди вистачає.

Тимошенко, коли була при владі, клялася: палац їй потрібен для роботи. Вона вимушена жити у шикарних угіддях, аби прямо вдома приймати закордонні делегації. Тимошенко майже рік як не прем'єр-міністр, але потреба у королівських хоромах і досі не відпадає.

Сама Тимошенко сьогодні рідко запрошує до себе гостей. Журналісти програми "Гроші" таки завітали до Юлії Володимирівни, щоб через високий паркан заглянути, як живеться в Україні колишнім прем'єр-міністрам, але їх спіймали охоронці. Питання: звідки у безробітної жінки мішок грошей, аби винайняти цю оазу, так і залишилось без відповіді.

Не зрозуміло також, чиїм коштом Тимошенко доглядає заміські угіддя. А суми там - дай Боже кожному. 10-12 тисяч гривен щомісячно отримує лише садівник. А ще охорона, комунальні послуги, кухарі і покоївки. Того й диви - лише на обслуговування палацу назбирається сотня тисяч гривень у місяць.

Читайте також:

Янукович орендує резиденцію "Межигір’я" по 3 гривні за сотку

Тимошенко стверджує, що жила на одну зарплату

За рік доходи Табачника збільшилися на 240 тисяч гривень

Дружина Путіна за 2009 рік заробила 20 доларів

Тимошенко живе в розкішному паоаці

Тимошенко живе в розкішному паоаці

Повʼязані теми:

Наступна публікація