Шахраї на дорогах заробляють мільйони: влаштовують ДТП та стрибають під колеса

Шахраї на дорогах заробляють мільйони: влаштовують ДТП та стрибають під колеса

Ілюстрація

Дорога для них - мисливські угіддя. Вони шукають жертву і вже за мить розведуть вас наче дитину. Шахраї з великої дороги мають десятки способів витрясти ваш гаманець.

На дорогах вони заробляють мільйони. Хаотичний дорожній рух, юридичне свавілля та елементарна неосвіченість водіїв дозволяють автомобільним шахраям обдерти практично кожного.

Вони полюють на кожному перехресті, намагаючись здерти останнє навіть з власників таврій та жигулів. Тому пильнуйте за дорогими машинами, які підбираються до вас. На дорозі ви - зручна мішень.

У своєму авто він поспішає на роботу. Петро і не здогадується, що їде не сам. Елітна іномарка вже десять хвилин "висить на хвості". Небезпечний віраж - і чоловіки, запаковані у дорогі костюми, запускають лохотрон.

Далі усе як по нотах. Джип раптово підрізає машину Петра. І поки один пасажир відволікає чоловіка, інший наносить останній штрих.

"Запитав у водія незрозумілою кавказької зовнішності в чому причина, а в цей момент я бачу, як справа підійшов другий пасажир і незрозумілий предмет черканув по моїй машині", - стверджує потерпілий. Водій Лексуса бив по склу руками, потім ногами.

Приголомшений хлопець миттєво зрозумів, що став жертвою класичної "підстави". Але куди тікати від авто-кидайлів? Машина заблокована, а за вікном нависають кремезні дядьки.

У нього вичистили б усе до копійки, але Петро рятується в останній момент, викликавши працівників ДАІ. Шахраї зрозуміли, що справи не буде, і втекли.

У Києві на Московському проспекті сотні машин змагаються у спритності - це одне з ідеальних місць для аферистів.

Ось попереду рухається Жигулі четвертої моделі зі знаком учень. Машина не тонована і видно, що в машині знаходиться одна людина. Якщо б у нас був мерседес, на місці можна було вирішити питання порядку 5-6 тисяч гривень.

Автокидали полюють на середній клас, на еліто-мобілі рука не піднімається - можуть і відкусити. Номери показують, що людина не зовсім проста. Такий автомобіль не будуть чіпати, бо одразу зрозуміло, що у людини є гроші, є зв'язки.

А поки міліція пильнує шахраїв у машинах, вони кидають залізних коней і йдуть в народ. Просто під колеса.

Дніпропетровський камікадзе на смерть перелякав водія: вийшов на середину проїжджої частини, потім розвернувся і за 4-5 метри стрибнув прямо на машину.

Машина постраждала - каскадер ні. Синець на лобі - чи не єдина травма від лобового зіткнення. От тільки міліція приїхала надто швидко. Каскадер не приховує розчарування - не встиг здерти з водія хоча б гривню.

Про таких, як він, Ігор каже - нездара. Сам він два роки кидався під колеса і - жодного разу не схибив.

Про надприбуткову справу розповідає неохоче. Божиться, вже більше року як покинув цей бізнес. Три зарплатні звичайної вчительки за одну підставу. Вони за версту бачать щедрі машини.

Шахраї полюють без вихідних, номерні знаки міняють просто на ваших подвір'ях, а злочинні схеми вдосконалюють особисто для вас. Подряпина на машині не коштує десять тисяч долларів - не вірите? Тоді мерщій кличте міліцію.

Читайте також:

На вулицях Києва на водіїв чатують шахраї

Столичні автошахраї почали полювання на "Газелі"

Жертвами автомобільної афери в Україні стали сотні людей

Шахраї на дорогах заробляють мільйони

Шахраї на дорогах заробляють мільйони

Повʼязані теми:

Наступна публікація