Єгері прив’язали хлопця до дерева і обіцяли згвалтувати або вбити

Єгері прив’язали хлопця до дерева і обіцяли згвалтувати або вбити

Ходити українськими лісами стало зовсім небезпечно

"Стріляти не будем. Єб...ь будем", - сказали хлопцю лісники.

Ходити українськими лісами стало вже зовсім небезпечно. Зелені масиви належать багатіям і високим чиновникам. Будь-хто інший зазіхнувши на дерево чи зайченя зустрінеться не з законом, а охоронцями. Вони, як видно з відео не дуже дотримуються протоколу.

Люди втомились від свавілля єгерів, але жалітися на озброєних лісників ніхто не наважується, бо буде гірше. "Гроші" знайшли хлопця на відео. Він потрапив до рук оперативної групи з охорони лісів Заріченського району на Рівненщині на чолі з Русланом Христюком.

Сам Христюк відео катування за його участю пояснює з посмішкою. Каже, що воно зрежисоване, а в головній ролі актор-доброволець.

Єгері борються з браконьєрами, бо захищають свій бізнес. На одному мисливці, який звернеться до єгеря, можна заробити від 1,5 до 20 тис.гривень за день. Тож не бажаний в лісі гість – ворог, а з ворогами розмова коротка. От і стріляють конкуренти один одного. На Полтавщині мисливець єгеря в лісі, На Івано-франківщині браконьєр підстрелив єгеря. На Рівненщині єгер убив браконьєра. Статистика вражає. В українських лісах йде справжня війна між єгерями та браконьєрами. Покарання за вбивство під час полювання практично всі зводиться до 119 ст(убивство з необережності). Термін покарання, як правило, умовний. Тож чи не розв'язує це декому руки?

Читайте також:

Тесть на полюванні застрелив зятя, який прикинувся кабаном

На Київщині мисливець застрелив друга, переплутавши його з кабаном

Прикарпатець, розважаючись із рушницею, застрелив маленьку дочку

Киянин на полюванні застрелив чоловіка

Повʼязані теми:

Наступна публікація