Поки батьки не бачать, дітей виховують чужаки

Сучасні багаті заклопотані батьки вважають за краще віддати дитину в інтернат, аніж виховувати самим. Бо часу у них немає.


Уседозволеність і тотальна заклопотаність батьків у багатих родинах, зазвичай призводять до непередбачуваної поведінки їхніх дітей. Такого висновку дійшли дитячі психологи.

Як правильно виховати дитину у багатій родині, коли все є? Виявляється, це важче, ніж у бідній.

Іще не так давно Аліна Гросу тішила шанувальників кучериками. А тепер її вже ледве впізнати. 14-річна дівчина вирівняла волосся, записала бунтарський кліп і офіційно оголосила батькам, що вже доросла.

До Києва її мати – Ганна Гросу – зі своєю маленькою принцесою приїхала шість років тому. Тоді не могла лишити її саму, бо була маленькою. А сьогодні – непокоїть інше. Попереду – побачення з хлопцем. І хоч матері не до вподоби рання самостійність доньки, уже нічого не змінити – виросла.

У київській приватній школі дівчат вчать стати справжніми леді. На сто п'ятдесят вихованок тут 75 душ персоналу. Навчання не дешеве, але варте того. Окрім базової освіти, хорошого харчування та вишуканих манер тут здобувають значно більше. Викладачі кажуть, що головне завдання дівчини – обрати хорошого чоловіка. Тут їх вчать, що заміж треба виходити за розрахунком.

Виховати дружину та матір – головне завдання тутешніх педагогів, переконує директор. Дівчата опановують не тільки стандартні уроки, а й вчаться готувати, співати, танцювати та просто підтримувати розмову. Словом, усього, до чого вдома в батьків не доходять руки.

Валерії – 14 років. У школі вона вже восьмий рік. Тато – бізнесмен, мама виховує молодшого брата. Але додому дівчина їздить тільки на вихідні. Тут це називається "на повному пансіоні". Хоча коштує дорожче, але зручно всім. Мати впевнена, що тут її дитина у безпеці.

Костянтин Катющенко був схожий на Макарова із серіалу "Кадети" – розбещений, зіпсований і погано вихований, але із заможної родини. Від народження він не знав відмов. Найкраща їжа, стильний одяг. В одинадцять років він об'їздив одинадцять країн світу, але так і не навчився застеляти ліжко. Коли синові виповнилося дванадцять, його долю вирішив батько – він пішов в Суворовське училище. У його житті то були найважчі чотири роки. Але тепер випускник ліцею імені Богуна не схожий на зіпсованого юнака.

Про мінорне виховання  мажорів  або чи можна вгамувати апетити дітей, коли батьки поки що не бачать, дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:
Поки батьки не бачать, діти живуть на цвинтарі
Поки батьки не бачать, діти виховують себе самі
Поки батьки не бачать, діти накладають на себе руки
Поки батьки не бачать, діти ґвалтують школярів
Поки батьки не бачать, діти тікають з дому
Поки батьки не бачать, діти вбивають людей

ВідеоПоки батьки не бачать: діти підростають

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: